Powrót na stronę wej¶ciową -
For ENGLISH: www.GreatPoland.eu
Panel Użytkownika:  Załóż konto  -  Zaloguj się
|  START  |  WIADOMO¦CI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |    kontakt    reklama    o nas   
Dodaj wpis do KATALOGU !DODAJ SERWIS www
do Katalogu Stron Wielkopolskich
WYSZUKIWARKA KATALOGU - Proszę wpisać słowo lub zwrot kluczowy:
potraktuj jako wyrażenie       osobne słowa
| pierwsze 15 wyników |
ABC Kardiologii
www.kardioserwis.pl
Poznań

Choroby serca i naczyń - dowiedz się o nich więcej. Zapytaj co radzi kardiolog? Zawał, nadci¶nienie, cukrzyca, cholesterol, wada serca - i co dalej? EKG, ECHO, Holter - co nam daj± te badania? Jak znaleĽć gabinet specjalisty? Jak rzucić palenie?

zobacz SZCZEGÓŁY
Abc-Dent. Prywatny gabinet stomatologiczny
www.abc-dent.eu
Poznań

Nowoczesny gabinet, przystępne ceny. Profesjonalne i bezbolesne leczenie dorosłych oraz dzieci.

zobacz SZCZEGÓŁY
Alergologia Plus - O¶rodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń
www.alergologiaplus.com
Poznań

Działalno¶ć Specjalistycznego NZOZ ALERGOLOGIA PLUS opiera się na wieloletnim do¶wiadczeniu i wiedzy tworz±cych go lekarzy specjalistów i całego Zespołu, oraz na nowoczesnej bazie diagnostyczno-leczniczej.

zobacz SZCZEGÓŁY
ANOS Psychoterapia Poznań
www.psychoterapia-poznan.eu
Poznań

Gabinet Psychoterapeutyczny ANOS Anna Klatkiewicz Poznań W gabinecie znajdziesz pomoc i wsparcie w d±żeniu do rozwi±zania trudno¶ci, które utrudniaj± Ci czerpanie rado¶ci i satysfakcji z życia.

zobacz SZCZEGÓŁY
Apiherba - O¶rodek Apifitoterapii
www.apiherba.pl
Osieczna


zobacz SZCZEGÓŁY
Ars Denthana
www.ars-denthana.com.pl
Poznań


zobacz SZCZEGÓŁY
Aspazja - dermatolog Poznań, depilacja laserowa Poznań, botox Poznań, makijaż permanentny Poznań
www.kosmetyka.poznan.pl
Poznań

Aspazja - gabinet dermatologiczny i kosmetyczny w Poznaniu. Oferujemy depilację laserow±, makijaż permanentny czy zabiegi z użyciem botoksu. Wnętrza naszych gabinetów zapewniaj± Tobie relaks i harmonię. Zapewniamy wysok± jako¶ć i skuteczno¶ć usług.

zobacz SZCZEGÓŁY
Burdajewicz Danuta. Okulistyka Dziecięca i Dorosłych - Centrum Leczenia Zeza i Niedowidzenia
www.okulistyka.net.pl
Poznań

Leczenie i zabiegi(dzieci i doro¶li), ćwiczenia dla dzieci zezuj±cych. Wizyty prywatne i w ramach NFZ od poniedziałku do pi±tku po uprzedniej rejestracji telefoniczej.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
www.cbdna.pl
Poznań

Firma biotechnologiczna - Centrum Badań DNA - oferuje testy genetyczne i usługi diagnostyczne: mikrobiologiczne, medyczne, weterynaryjne. Identyfikacja GMO. Producent zestawów diagnostycznych. Prace badawczo-wdrożeniowe z zakresu analiz DNA.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Dermatologi Estetycznej LENIS
www.lenis.pl
Poznań

W Centrum Dermatologii Estetycznej Lenis bardzo starannie dobieramy metody, preparaty i urz±dzenia, ponieważ najważniejsze dla nas s± Państwa bezpieczeństwo, jako¶ć usług oraz skuteczno¶ć.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Medyczne ¦w. Jerzy
www.centrumswjerzy.pl
Poznań

Centrum medyczne im. ¦w. Jerzego ¶wiadczy usługi z zakresu leczenia chorób i wad wzroku. Najlepsi specjali¶ci w leczeniu zaćmy i przeprowadzaniu zabiegów witrektomii w Polsce. Współpracujemy z NFZ. Więcej informacji na stronie internetowej.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Protetyki Stomatologicznej B&S DENT
www.bs-dent.konin.lm.pl
Konin

Gabinet stomatologiczny Laboratorium Protetyki Stomatologicznej

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne MIND
psycholog-poznan.com.pl
Gowarzewo

Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne MIND w Gowarzewie koło Swarzędza gwarantuje pomoc do¶wiadczonego psychologa/psychoterapeuty dla osób cierpi±cych na zaburzenia jedzenia czy snu, cierpi±cych na choroby nowotworowe, lecz±cych uzależnienia.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Psychoterapii Integralnej
www.cpi.poznan.pl
Poznań

Specjalistyczna pomoc psychologiczna, pedagogiczna i logopedyczna, konsultacje psychiatryczne, warsztaty rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Rehabilitacji i Medycyny Natualnej Melissa Sp. z o.o.
www.melissa.pl
Luboń

Zapraszamy do korzytania ze spawdzonych metod diagnostycznych i leczniczych: irydodiagnostyka, diagnostytka komputerowa, apiterapia, akupunktura, biorezonans MRT), masaże.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Stomatologiczne LASERDENT
www.laserdent-poznan.pl
Poznań

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne LASERDENT w Poznaniu: laseroterapia, ozonoterapia, stomatologia estetyczna, dziecięca, protetyka, ortodoncja, implanty, wybielanie zębów, leczenie paradontozy.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum stomatologiczno - protetyczne DENT
www.dent.poznan.pl
Poznań

Poznańskie centrum stomatologii DENT to jedna z najnowocze¶niejszych klinik w Wielkopolsce. Stworzyli¶my je z my¶l± o ludziach, którzy chc±, by ich kłopoty z zębami zostały rozwi±zane szybko i profesjonalnie.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Stomatologii i Implantologii Hercules Trading
www.hercules.pl
Poznań

Nasz zespół lekarzy stomatologów to nie tylko najlepsi fachowcy, ale co najważniejsze to mili i sympatyczni ludzie, gotowi rozwi±zać Twoje problemy z zębami - tak jak sobie tego życzysz.Wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonujemy zgodnie z zasada

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Terapii Słuchu CTS MED
www.ctsmed.pl
Poznań

Rehabilitacja i leczenie szumów usznych, kompleksowa opieka medyczna nad osobami niedoslyszacymi w każdym wieku, diagnoza, dopasowanie i sprzedaż aparatów słuchowych, konsultacje lekarzy audiologów i foniatrów, do¶wiadczeni protetycy i rehabilitanci

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Terapii Słuchu CTS MED NZOZ
www.ctsmed.pl
Poznań

Centrum Terapii Słuchu-kompleksowa opieka medyczna nad osobami niedoslyszacymi w każdym wieku,diagnoza,dopasowanie i sprzedaż aparatów słuchowych,konsultacje lekarzy audiologów i foniatrów,do¶wiadczeni protetycy i rehabilitanci słuchu.

zobacz SZCZEGÓŁY
Centrum Terapii Słuchu Marke-Med, poradnia audiologiczna
www.markemed.com.pl
Poznań

Diagnostyka oraz kompleksowe leczenie wad słuchu; Bezpłatne badania słuchu u dzieci i dorosłych; Konsultacje audiologiczne, laryngologiczne; Rehabilitacja szumów usznych; Aparaty słuchowe, systemy wspomagania słyszenia; Refundacje z NFZ;

zobacz SZCZEGÓŁY
CERLab
www.cerlab.pl
Poznań

Cerlab - prace protetyczne - usługi dla gabinetów stomatologicznych, protezy dentystyczne, wykonujemy: korony porcelanowe, pełnoceramiczne, z tlenku cyrkonu, implanty zębowe, protezy dentystyczne, wybielanie zębów, mosty porcelanowe, piękny u¶miech

zobacz SZCZEGÓŁY
Chirurgia plastyczna i estetyczna - Piotr Skupin
www.skupin.pl
Poznań

Do¶wiadczenie w zakresie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej zdobyte pracuj±c przez wiele lat w renomowanym, najstarszym w Polsce i licz±cym się na ¶wiecie, Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

zobacz SZCZEGÓŁY
Chirurgia Plastyczna I Estetyczna Joanna Kurmanow
www.kurmanow.pl
Poznań

Specjalista chirurgii plastycznej,członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. Praktyka zdobyta na stażach w Anglii, Dani,Francji,Warszawie,Wrocławiu.Pełen zakres zabiegów - m.in. korekcje twarzy, piersi, brzucha, modelowanie sylwetki

zobacz SZCZEGÓŁY
Chirurgia plastyczna i estetyczna Wiesława Ratajczak
www.plastyczna.pl
Poznań

Prywatna klinika chirurgii plastycznej pełny zakres zabiegów min.korekcje zmarszczek twarzy i szyji, korekcje piersi, operacje odstaj±cych uszu, face lifting,korekcje brzucha, modelowanie sylwetki

zobacz SZCZEGÓŁY
CTS MED Centrum Terapii Słuchu
www.ctsmed.pl
Poznań

bezpłatne badania słuchu,aparaty słuchowe,konsultacje lekarzy specjalistów,kompleksowa opieka nad pacjentami niedosłysz±cymi

zobacz SZCZEGÓŁY
Dans. Stomatologia
www.dens.pl
Poznań

Oferujemy kompleksow± opiekę stomatologiczn± w oparciu o nowe trendy oparte na wiedzy czerpanej ze swiatowych konferencji.

zobacz SZCZEGÓŁY
Dentysta Poznań
www.primadent-stomatolog.pl
Poznań

W naszym Gabinecie znieczulenia przy zabiegach stomatologicznych traktowane s± jako standard. Dysponujemy zestawem ¶rodków znieczulaj±cych oraz do¶wiadczonym zespołem lekarzy, co pozwala na wykonanie znieczulenia u każdego pacjenta.

zobacz SZCZEGÓŁY
Doktor Bart
www.doktorbart.pl

Strona lekarza stomatologa Bartosza Niedziółki.

zobacz SZCZEGÓŁY
EndoEstetica Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej
www.endoestetica.pl
Luboń

Nowoczesna klinika,najlepsi specjali¶ci, w ofercie: medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, modelowanie sylwetki, stomatologia estetyczna, protetyka, endodoncja specjalistyczna, implantologia stomatologiczna.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Dermatologii Estetycznej lek. specj. dermatolog Iwona Stajkowska
www.problemskora.pl
Poznań

Gabinet Dermatologii Estetycznej specj. dermatologii Iwona Stajkowskaoferuje Państwu: * zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej -mikrodermabrazja diamentowa, botox, wypełniacze, mezoterapia, peelingi * konsultacje dermatologiczne w zakresie ko

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Dietetyczny Danuta Hirsch
dietawzyciu.pl
Poznań

Opracowujemy najlepsze diety dla osób borykaj±cych się z nadwag±, alergiami i cukrzyc±. Proponujemy także ziołolecznictwo oraz pracę z emocjami.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet EEG Biofeedback Konin
www.barbarabaranowska.pl
Konin

Treningi EEG Biofeedback dla dzieci zdrowych, chorych, z problemami szkolnymi, ADD,ADHD,dorosłych zdrowych, chorych, poprawa funkcji mózgu.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Medycyny Estetycznej ZŁOTA SKÓRA
www.zlotenitki.pl
Poznań

W gabinecie wykonywane s± zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, m.in. korekcja ust, wypełnianie zmarszczek. Salon specjalizuje się we wszczepianiu złotych nitek. Ten zabieg pozwala na skorygowanie wad skóry (np.zmarszczki, ale także cellulit).

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Medycyny Manualnej i Rehabilitacji Marcin Hoffmann Poznań
www.rehabilitacja-hoffmann.pl
Poznań

Osteopatia narz±du ruchu i kinesiotaping s± metodami, które stosuję w leczeniu dolegliwo¶ci bólowych, takich jak bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, migreny, bóle barku i inne. Zajmuję się również rehabilitacj± po zabiegach ortopedycznych -rekonstrukcja

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Psychologiczny Błażej Pierzchała.
psycholog-pierzchala.w.interia.pl
Rawicz


zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Psychoterapii mgr Ewa Stasiewska
www.gabinetpsychoterapii.info
Poznań

Gabinet Psychoterapii mgr Ewa Stasiewska Przeżywasz lęk, niepokój, samotno¶ć? Wchodzisz w niesatysfakcjonuj±ce zwi±zki? Nie radzisz sobie z poczuciem winy lub trudnymi do¶wiadczeniami z przeszło¶ci? Szukasz możliwo¶ci zmiany? Skorzystaj z profe

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt, Poznań
www.gestalt.poznan.pl
Poznań

Gabinet Psychoterapii Gestalt w Poznaniu oferuje psychoterapię indywidualn±, psychoterapię par oraz konsultacje psychologiczne. Oferta psychoterapii bazuje na koncepcji psychologicznej Gestalt.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Specjalistyczny TARMED Choroby tarczycy
tarmed.republika.pl
Poznań

Strona po¶więcona gabinetowi specjalistycznemu zajmuj±cemu się endokrynologi± (m.in. choroby tarczycy). Gabinet zajmuje się kompleksow± diagnostyk± chorób tarczycy i leczeniem. Przyjmuj± specjali¶ci z Kliniki Endokrynologii AM w Poznaniu.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Stomatologiczny - Drewnicka Maria
www.drewnicka.pl
Kalisz

Specjalista stomatologii zachowawczej Maria Drewnicka zaprasza na stronę www swojego gabinetu.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Stomatologiczny -=ELLMED=-
www.ellmed.pl
Kórnik

Profesjonalny gabinet stomatologiczny. Oferujemy wypełnianie, leczenie kanałowe pod mikroskopem, zdjęcia zębów na miejscu, plomby swiatłoutwardzalne. Zakładanie koron, implanty, wybielanie.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet stomatologiczny Laser Plus - Poznań
www.laserplus.com.pl
Poznań

Dentysta stomatolog Poznań, gabinet stomatologiczny Laser Plus - bezbolesne leczenie zębów laserem. Stomatologia zachowawcza i estetyczna, protetyka, chirurgia, ortodoncja, endodoncja, implanty, leczenie kanałowe, protezy i korony protetyczne.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Stomatologiczny Marek Markuszewski
dentystamarek.com
Poznań

W trosce o twój u¶miech i zdrowie...zawsze punktualnie, spokojnie i dokładnie... Moja strona www to kopalnia wiedzy Ukończyłem Akademię Medyczn± w Poznaniu. Jestem dentyst± z drugiego pokolenia i posiadam 20-letni staż zawodowy. Używam najlepszy

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Jan Włodarek
www.wlodarek.eu
Poznań

Zapewniamy bardzo szerokie spektrum usług - pełny zakres profilaktyki dla wszystkich zwierz±t domowych: leczenie chorób wewnętrznych, dermatologia, leczenie chorób zakaĽnych, kardiologia, ginekologia, chirurgia, stomatologia, dietetyka.

zobacz SZCZEGÓŁY
Gabinety Lekarskie Klasycznej Terapii Homeopatycznej
www.homeopata.info.pl
Poznań

Homeopatia to metoda lecznicza, która zaleca używanie niezwykle małych ilo¶ci takich ¶rodków, które wywołałyby u zdrowych osób objawy choroby, któr± homeopata próbuje wyleczyć. Homeopatia to metoda leczenia która postrzega człowieka jako cało¶ć.

zobacz SZCZEGÓŁY
GALENA Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
www.aptekagalenica.pl
Poznań

Zespół Gabinetów Lekarskich skupiaj±cy 13 lekarzy różnych specjalizacji. Rejestracja czynna codziennie 9.00-20.00

zobacz SZCZEGÓŁY
Ginekologia Położnictwo Info gpi.pl
www.gpi.pl
Poznań

Ginekologia Położnictwo Info gpi.pl - Specjalistyczny serwis informacyjny. Informacje z dziedziny ginekologii i położnictwa dla pacjentów i lekarzy. Aktualna baza placówek medycznych specjalizuj±cych się w ginekologii i położnictwie.

zobacz SZCZEGÓŁY
Hair Clinic Poznań
www.hair-clinic.poznan.pl
Swarzędz

Chirurgia estetyczna, ortopedia.

zobacz SZCZEGÓŁY
HIPOKRATES - Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
hipokrates.poznan.w.interia.pl
Poznań

Przyjazna pacjentom oraz opiekuj±cymi się nimi lekarzom i pielęgniarkom przychodnia. Zapraszamy Państwa do nas na poznańskie Pi±tkowo.

zobacz SZCZEGÓŁY
Instytut Glamour Poznań PrzeĽmierowo Beautytek, hypoxitrainer, sauna, fitness, masaż, zabiegi, kapiele, spa
www.instytut-glamour.pl
PrzeĽmierowo

Najnowocze¶niejszy w Poznaniu kompleks kosmetyczny. Beautytek, hypoxitrainer, gabinety kosmetyczne, pielęgancja twarzy, pielęgancja ciała, gabinety masażu, gabinety lekarskie, gabinety biocybernetyczne, sauna sucha, sauna parowa, sauna fińska, pokó

zobacz SZCZEGÓŁY
Instytut Stomatologii
www.dentysta.wlkp.com.pl
Poznań

Wykonujemy usługi w zakresie : chirurgii, protetyki, endodoncji, implantologii, paradontologii. Do¶wiadczenie zdobywali¶my w renomowanych klinikach zachodnich.

zobacz SZCZEGÓŁY
Intermedica. Klinika Okulistyczna
www.intermedica.pl
Poznań

Naszym celem jest zaproponowanie Państwu kompleksowej porady lekarskiej oraz szerokiej gamy zabiegów przy użyciu najnowocze¶niejszej aparatury medycznej tak aby¶my mogli przyczynic się do uzyskania jak najpomy¶lniejszych wyników.

zobacz SZCZEGÓŁY
Klinika Medyczna Lux Med
www.luxmed.poznan.pl
Poznań

¦wiadczymy kompleksowe usługi medyczne dla pacjentów indywidualnych oraz pracowników przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki zakres konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych, jak również kompleksowe programy profilaktyczne: Zdrowa Kobieta, Zdrowy Męż

zobacz SZCZEGÓŁY
Klinika Medyczna Lux Med Poznań
www.luxmed.poznan.pl
Poznań

Jeste¶my firm± medyczn± ¶wiadcz±c± kompleksowe usługi medyczne dla pacjentów indywidualnych, pracowników przedsiębiorstw oraz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia.

zobacz SZCZEGÓŁY
Kompleks Okulistyczny VISUS
www.visus.pl
Poznań


zobacz SZCZEGÓŁY
Konsultantka metody ONE BRAIN Małgorzata Radomska
malgorzataradomska.pl
Poznań

Jestem dyplomowan± konsultantk± metody ONE BRAIN z międzynarodowym certyfikatem. Eliminacja stresu metod± ONE BRAIN oparte jest o aktualne badania naukowe na temat funkcjonowania mózgu.

zobacz SZCZEGÓŁY
Leczenie stopy - Ryszard Stawicki, specjalista ortopeda i chirurg urazowy
www.leczeniestopy.pl/
Poznań

Ryszard Stawicki - specjalista ortopeda i chirurg urazowy. Gabinet lekarski Ryszarda Stawickiego.

zobacz SZCZEGÓŁY
Leczenie Stopy - Ryszard Stawicki, specjalista ortopeda i chirurg urazowy.
www.leczeniestopy.pl
Poznań

Ryszard Stawicki - specjalista ortopeda i chirurg urazowy. Gabinet lekarski Ryszarda Stawickiego.

zobacz SZCZEGÓŁY
Lecznica dla Zwierz±t HOMEOPATIA lek.wet. Adam Czerwiński i Syn Marcin - Klinika Weterynaryjna w Komornikach
www.lecznica-homeopatia.pl
Komorniki

Lecznica dla Zwierz±t HOMEOPATIA składa się z dwóch zakładów leczniczych - Przychodni Weterynaryjnej w Poznaniu oraz Kliniki Weterynaryjnej w Komornikach, w których prowadzona jest pełna działalno¶ć diagnostyczna oraz kompleksowe leczenie chorób zwie

zobacz SZCZEGÓŁY
Lekarz seksuolog.Poznań
www.seksuologia.net
Poznań

Internetowa strona lekarza seksuologa Renaty Grabowskiej z Poznania

zobacz SZCZEGÓŁY
LUBdent STOMATOLOGIA
lubdent.republika.pl
Luboń

Profilaktyka - stomatologia zachowawcza - stomatologia dziecięca - chirurgia stomatologiczna - protetyka. Godziny przyjęć: Pn.-Pt. 16:30-20:00 Sob. 10:00-13:00

zobacz SZCZEGÓŁY
Magic Dental Studio - Pełna Opieka Stomatologiczna
magicdentalstudio.pl
Baranowo

Pełna opieka stomatologiczna. Nowoczesny gabinet. Wykonywane zabiegi: stomatologia zachowawcza i estetyczna, protetyka, periodontologia, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia, chirurgia jamy ustnej, ortodoncja, wybielanie.

zobacz SZCZEGÓŁY
Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim
www.mandalaclinic.pl
Poznań

Mandala Beauty Clinic dr Samira Ibrahima oferuje kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny i ginekologii estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonywane s± przez zespół do¶wiadczonych lekarzy.

zobacz SZCZEGÓŁY
Med KOREkTA
www.chirurgia.plastyczna.pl/
Poznan

chirurgia plastyczna, chirurgia estetyczna, powiększanie piersi, usuwanie zmarszczek, korekcja uszu, operacje nosa, odsysanie tłuszczu, facelifting, medkorekta

zobacz SZCZEGÓŁY
med KOREKTA - chirurgia plastyczna
www.chirurgia.plastyczna.pl
Poznań

Wszystkie operacje i zabiegi wykonuję z pełnym zaangażowaniem i ¶wiadomo¶ci±, że ich efekty s± niezwykle ważne dla pacjentów. Nie tylko poprawiaj± wygl±d, ale niejednokrotnie przywracaj± sens życia i pomagaj± w uzyskaniu sukcesu zawodowego.

zobacz SZCZEGÓŁY
Medi Art. Chirurgia plastyczna i onkologiczna.
www.medi-art.pl
Poznań

¦wiadczymy usługi w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz chirurgii onkologicznej.

zobacz SZCZEGÓŁY
Medycyna Estetyczna EndoEstetica
www.endoestetica.pl
Luboń

Kompleksowe leczenie otyło¶ci,modelowanie sylwetki,endermologia,lipoliza injekcyjna,leczenie rozstępów,mikrodermabrazja, medycyna estetyczna,zabiegi laserowe, makijaż permanentny,zabiegi kosmetyczne.Chirurgia plastyczna.

zobacz SZCZEGÓŁY
MIARMA-Specjalistyczny Gabinet Rehabilitacji Terapii Manualnej i Medycyny Fizykalnej
www.miarma-med.com.pl
Czerwonak/ k.Poznania

Diagnostyka, leczenie i terapia bólów kręgosłupa, nastawianie kręgosłupa i stawów, bóle ko¶ci ogonowej, wady postawy, masaż, rehabilitacja neurologiczna, odkręgosłupowe bóle głowy i kończyn, leczenie rwy kulszowej-Artur Michałowski specjalista terapi

zobacz SZCZEGÓŁY
N.Z.O.Z. Korona-Specjalistyczny Gabinet Stomatologii-Implanty. Zbigniew Leszczyc-Sumiński
implanty.org.pl
Poznań

N.Z.o.Z. Korona - Specjalistyczny Gabinet Stomatologii-Implanty. Autoryzowany przedstawiciel firmy Nobel Biocare na Polskę. Zbigniew Leszczyc-Sumiński Marek Budrewicz Bartosz Niedziółka Wojciech Gierszewski

zobacz SZCZEGÓŁY
Neuropsychologia. O¶rodek dla dzieci i dorosłych.
www.neuropsychologia.pl
Poznań

Zaburzenia pamięci, mowy, my¶lenia, uwagi, problemy szkolne, opóĽnienia rozwoju, nadpobudliwo¶ć, badanie inteligencji, skutki urazów, udarów mózgu, padaczki.

zobacz SZCZEGÓŁY
Niepubliczny Specjalistyczny ZOZ VIVAX
vivax.com.pl
Gniezno

Klinika Medyczna ¶wiadczy usługi w ramach ortopedii,chirurgii ,urologii i ginekologii;pracujemy wg normy ISO 9001:2001 ofeujemy bezpieczeństwo, dyskrecję i komfortowe warunki pobytu na 8 łóżkowym oddziale

zobacz SZCZEGÓŁY
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
www.medica.kepno.net
Bralin

Podstawowa opieka zdrowotna - lekarz rodz., pielęgniarka i położna ¶rod.-rodz. na podstawie umowy z Wielkopolsk± Kas± Chorych

zobacz SZCZEGÓŁY
No Gravity Spa
www.nogravity.eu
Plewiska

Salon odnowy biologicznej posiadaj±cy kabiny relaksacyjne. Zapraszamy na sesje odstresowania w naszym spa. Dobre samopoczucie gwarantowane. Centrum mie¶ci się 15 minut od centrum Poznania.

zobacz SZCZEGÓŁY
NZOZ Centrum Terapii Słuchu CTS MED
www.ctsmed.pl
Piła

aparaty słuchowe,bezpłatne badania słuchu,konsultacje lekarza audiologa, kontrakt z NFZ,własny serwis naprawy apartów

zobacz SZCZEGÓŁY
NZOZ Klinika Grunwaldzka
www.klinikagrunwaldzka.pl
Poznań

Ł±cz±c nowoczesno¶ć z do¶wiadczeniem, zapewniamy naszym pacjentom bezpieczeństwo, komfortowe warunki leczenia oraz profesjonaln±, całodobow± opiekę lekarsk± i pielęgniarsk±. Współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami.Posiadamy nowoczesny sprzęt.

zobacz SZCZEGÓŁY
NZOZ MED-LUX
www.med-lux.poznan.pl
PrzeĽmierowo

Wielospecjalistyczna przychodnia lekarska z nowoczesn± baz± diagnostyczn±. Także lekarz rodzinny, rehabilitacja, fizykoterapia i laboratorium. Medycyna Pracy w pełnym zakresie także na terenie zakładów pracy. Usługi prywatnie oraz w ramach umowy z NF

zobacz SZCZEGÓŁY
Optyk Pryzma
www.optyk.pila.pl
Piła

Inne salony: ul. ¦ródmiejska 1, ul. 14 Lutego 4, ul. Rydygiera 1

zobacz SZCZEGÓŁY
Ortopedia i Traumatologia-gabinet dr n.med. Wiesława Kaczmarka
www.ortopedia.edu.pl
Poznań

Prywatny gabinet lekarski.Leczenie wszystkich schorzeń ortopedycznych i urazów narzadu ruchu. Endoprotezy, artroskopie, stabilizacje rekonstrukcje więzadeł, operacje halluksów i wiele innych. Choroby stawów kolanowych, biodrowych, skokowych, stóp ora

zobacz SZCZEGÓŁY
O¶rodek Pomocy Psychologicznej ROZMOWA
rozmowa.org
Poznań

O¶rodek Pomocy Psychologicznej ROZMOWA stanowi grupa współpracuj±cych ze sob± psychologów i seksuologów klinicznych. Pomagamy osobom, które do¶wiadczaj± Niesatysfakcjonuj±cych zwi±zków emocjonalnych (małżeńskich, partnerskich, towarzyskich)Bycia w ko

zobacz SZCZEGÓŁY
O¶rodek Psychoterapii, Poradnictwa i Treningu Psychologicznego KONTAKT.
psychologia-kontakt.com
Poznań

Profesjonalna pomoc psychologa, porady i terapia w O¶rodku Psychoterapii w Poznaniu. Do¶wiadczenie. Superwizja. Warsztaty tematyczne.

zobacz SZCZEGÓŁY
P.P.P.H.U. MULTIDENTAL - MED S.C.
www.multidental.com.pl
Poznań


zobacz SZCZEGÓŁY
Pilates Body Control-ćwiczenia dla pań
www.pilatesinfo.pl
Poznań

Body Control Pilates to metoda oparta na ćwiczeniach całego ciała. Ćwiczenia te oparte s± na o¶miu zasadach - koncentracja, relaksacja, ułożenie ciała, stabilizacja kręgosłupa, oddychanie, koordynacja, płynne ruchy i wytrzymało¶ć

zobacz SZCZEGÓŁY
PLASTPOL
www.plastpol.pl
Jelonek

jednorazowa szczoteczka do zębów z porcj± pasty, przyborniki pi¶miennicze z marmuru, artykuły biurowe, artykuły AGD

zobacz SZCZEGÓŁY
Poradnia Medycyny Pracy "Jeżyce"
www.medycynapracy.republika.pl
Poznań

Badania lekarskie,profilaktyczne, badania laboratoryjne, ekg, słuchu, konsultacje z laryngologiem, badania z wpisem do ksi±żeczek.

zobacz SZCZEGÓŁY
Poznański O¶rodek Medycyny Pracy "MEDICAL"
www.medycynapracy.net
Poznań

Przychodnia diagnostyczno-specjalistyczna. USŁUGI: badania pracowników, diagnostyka i porady specjalistyczne dla ludno¶ci, kontrakty z NFZ (okulistyka, laryngologia, USG przepływów naczyniowych)

zobacz SZCZEGÓŁY
Poznański O¶rodek Specjalistyczny Usług Medycznych
www.posum.pl
Poznań

Poznański O¶rodek Specjalistyczny Usług Medycznych - ¦wiadczy usługi w zakresie opieki zdrowotnej dla mieszkańców Poznania oraz wielkopolskich zakłdaów pracy.

zobacz SZCZEGÓŁY
Pracownia Psychoterapii HUMANI, Poznań
www.humani.pl
Poznań

Pracownia Psychoterapii HUMANI oferuje szerok± gamę profesjonalnych usług z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii. Pracujemy z dziećmi, młodzież± i dorosłymi. Zapraszamy na nasza stronę internetow± www.humani.pl - znajdziecie tam Państwo szc

zobacz SZCZEGÓŁY
Praktyka Lekarza Rodzinnego Ewa Węgier - Szewczyk Katarzyna Szczepaniak
www.zdrowie.kalisz.prv.pl
Kalisz

Przychodnia lekarska ¶wiadcz±ca bezpłatne usługi w ramach kontraktu z Kas± Chorych. Przyjęcia pon-pt 8.00 - 18.00 sobota 8.00 - 13.00.Porady i wizyty domowe, gabinet zabiegowy, EKG, USG, pobrania krwi, badania kierowców i profilaktyczne.

zobacz SZCZEGÓŁY
Proderma. Specjalistyczny gabinet dermatologiczny
www.proderma.poznan.pl
Poznań

Gabinet dermatologii estetycznej, wykonywanie depilacji laserowej, depilacji laserem diodowym, zamykanie naczynek.

zobacz SZCZEGÓŁY
PROHOMINIS Poradnia Psychosomatyczna
www.prohominis.pl
Poznań

Poradnia Psychosomatyczna, to diagnostyka i leczenie zaburzeń: depresyjnych, lękowych i nerwicowych; problemów szkolnych i rodzinnych. Pomaganiem zajmuj± się lekarze, psychoterapeuci i psychologowie. Stosujemy farmako - i psychoterapię.

zobacz SZCZEGÓŁY
Prywatna Praktyka Stomatologiczna
dentysta.priv.pl
Poznań

Gabinet stomatologiczny. Zaraszam do zapoznania sie z ofert± mojego gabinetu. ¦wiadczę usługi prywatnie oraz w ramach kontaktu z NFZ. Na stronie prezentacja gabinetu, zakres usług, cennik, mapa dojazdu, informacja o kontrakcie z NFZ, system ratalny.

zobacz SZCZEGÓŁY
Przychodnia Medycyny Rodzinnej Fortis. Tadeusz Grze¶kowiak
grzeskowiak.ovh.org
Poznań

Lekarz roku 2002! Lekarz rodzinny Tadeusz Grze¶kowiak przyjmuje osoby ubezpieczone w NFZ. Zapraszamy do Przychodni medycyny Rodzinnej Fortis

zobacz SZCZEGÓŁY
Psycholog - mgr Stanisława Raus - Prywatny Gabinet Psychologiczny
www.psycholog-poznan.pl
Poznań

Udzielam pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i dorosłym w bardzo szerokim zakresie, zarówno w formie diagnozy, terapii jak i porady psychologicznej. Wszystkich, którzy chc± pomóc sobie lub swoim bliskim, serdecznie zapraszam do mojego gabinetu

zobacz SZCZEGÓŁY
Psycholog Poznań
www.mozliwosci.com.pl
Poznań

Psychoterapia jest metod± pomocy psychologicznej, w której wiedza i do¶wiadczenie psychoterapeuty służy poszerzaniu ¶wiadomo¶ci pacjenta, poprawie jego funkcjonowania i zmniejszeniu jego cierpienia.

zobacz SZCZEGÓŁY
Psycholog Poznań Gabinet Psychologiczny - Aleksandra Gronowska
www.agpsycholog.pl
Poznań

Konsultacje i doradztwo psychologiczne, psychoterapia. Pomoc dla klientów indywidualnych, dzieci i całych rodzin. Pomoc rodzinom zastępczym i adopcyjnym.

zobacz SZCZEGÓŁY
Radus Stomatologia
www.radus.com.pl
Poznań

Kompleksowa obsługa stomatologiczna.

zobacz SZCZEGÓŁY
Sałacki Gabinet stomatologiczno protetyczny
www.salacki.net
Poznań

Gabinet zapewnia leczenie stomatologiczne w zakresie: protetyka, stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczne, stomatologia estetyczna, profilaktyka.

zobacz SZCZEGÓŁY
Sałacki Gabinet stomatologiczno protetyczny
www.salacki.pl
Poznań

Gabinet zapewnia leczenie stomatologiczne w zakresie: protetyka, stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczne, stomatologia estetyczna, profilaktyka.

zobacz SZCZEGÓŁY
Serwis edukacyjny Rozmowy o seksie...
www.seksuologia.org.pl
Poznań

Forum internetowe. Rozmowy o seksie... Serwis edukacyjny Wielkopolskiego Centrum Seksuologii w Poznaniu. Dr Jerzy Więznowski, Konsultant Regionalny. Portal jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

zobacz SZCZEGÓŁY
SLIM STUDIO
www.slim-studio.pl
Poznań

Gabinet Kosmetyczny, Dermika, Leim. Tipsy, Tipsy profesjonalne szkolenia, piercing.

zobacz SZCZEGÓŁY
Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Magdalena Szablewska
www.specjalistyczna.republika.pl
Kępno

Specjalistyczny gabinet pediatryczno - pneumonologiczno - alergologiczny. Alergologiczne testy skórne, badania IgE specyficzne, spirometria, specjalistyczne leczenie astmy i alergii. Dla pacjentów WRKCH - także w ramach umowy z Kas± Chorych.

zobacz SZCZEGÓŁY
Specjalistyczny Gabinet Lekarski. Chirurgica-plastica.
www.chirurgica-plastica.com
Swarzędz

Klinika zapewnia: badania EKG, USG i EEG,wszystkie analizy lekarskie, operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, chirurgii plastycznej, ortopedii i laryngologii.

zobacz SZCZEGÓŁY
Specjalistyczny gabinet okulistyczny - Poznań - Kazimierz D±browicz
www.okulista-dabrowicz.pl
Poznań

Nowocze¶nie wyposażony gabinet okulistyczny oferuje diagnostykę wad wzroku dzieci i dorosłych. Dobór szkieł korekcyjnych i aplikację soczewek kontaktowych różnych typów. Diagnostyka i leczenie chorób oczu dzieci i dorosłych.

zobacz SZCZEGÓŁY
Specjalistyczny O¶rodek Leczenia Żylaków VENAVITA - Krzysztof Błachowiak
www.venavita.com
Poznań

O¶rodek Leczenia Żylaków został stworzony z my¶l± o profesjonalnym, specjalistycznym diagnozowaniu (USG Doppler, fotopletyzmografia) i leczeniu schorzeń układu żylnego (żylaki, "paj±czki" naczyniowe, bóle, obrzęki nóg, ,zmiany skórne i owrzodzenia p

zobacz SZCZEGÓŁY
Stomatolog Poznań - Dent4you - stomatolog Beata Morawska-Jankowska
www.dent4you.pl
Poznań

Stomatolog, Dentysta Poznań - Gabinet stomatologiczny Dent4you Beata Morawska-Jankowska. Stomatologia zachowawcza, stomatologia kosmetyczna, protetyka. Usługi stomatologiczna najwyższej jako¶ci

zobacz SZCZEGÓŁY
Stomatologia Bez Stresu. Dr Sławomir M±czyński
www.bez.stresu.pl
Poznań

Gabinet działa w ramach Wielkopolskiego Centrum Seksuologii w Poznaniu. Stomatologia zachowawcza, protetyka, ortodoncja,stomatologia estetyczna, RTG zębów, radiowizjografia. Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe.

zobacz SZCZEGÓŁY
Stomatologia K.&A. Maciejewscy
www.stomatologia-maciejewscy.webpark.pl
Ostrów Wielkopolski

Profesjonalizm, komfort, estetyka to priorytety naszego działania. Dokonujemy zabiegów w zakresie implantologii, protetyki, periodontologii, chirurgii, wybielania, ortodoncji, stomatologii zachowawczej. Bo każdy kto do nas trafia jest Wyj±tkowy i Nie

zobacz SZCZEGÓŁY
Stomatologia Optimo
www.stomatologiaoptimo.pl
Skórzewo

Stomatologia Optimo zapewnia profesjonaln± i kompleksow± opiekę dentystyczn± dla całej rodziny. Nasi stomatolodzy posiadaj± odpowiednie kompetencje, wiedzę i wieloletnie do¶wiadczenie. Oferujemy min. leczenie kanałowe, wybielanie zębów implanty.

zobacz SZCZEGÓŁY
Stomatologia Skrzypkowscy
www.implantart.pl
Leszno

Stomatologia Skrzypkowscy to profesjonalny gabinet stomatologiczny działaj±cy od wielu lat w Lesznie. W naszej ofercie znajd± Państwo kompleksowe zabiegi stomatologiczne, implanty nobel biocare,osteoplant, protetykę i ortodoncję.

zobacz SZCZEGÓŁY
¦remski katalog firm usługowych
uslugi-srem.pl
¦rem

Katalog firm USŁUGI - ¦REM jest serwisem, do którego można dodać bezpłatnie firmę ze ¦remu i okolic. Znajduj± się tam warsztaty, gabinety, salony, szkoły, przedszkola.

zobacz SZCZEGÓŁY
Treningi Psychologiczne Janusz Bachmiński
www.treningi-psychologiczne.poznan.pl
Wonie¶ć

Gabinety psychologiczne

zobacz SZCZEGÓŁY
TRZY DIAMENTY GABINET TERAPII KREGOSŁUPA
www.masaz-kregoslupa-poznan.pl
POZNAŃ

Gabinet Terapii Kręgosłupa i Masażu 606998116 Poznań ul.Jugosłowiańska 49,nastawianie kręgosłupa, kręgarstwo, masaż kręgosłupa,chiński,medycyna chińska, odchudzanie,detoksykacja,Alveo

zobacz SZCZEGÓŁY
TwojeZdrowie.info - Usługi medyczne
twojezdrowie.info
Kalisz

Informator usług medycznych - powiaty Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin

zobacz SZCZEGÓŁY
Twój Dentysta
www.twojdentysta.pl
Poznań


zobacz SZCZEGÓŁY
VITAL MEDICA SP. Z O.O. Centrum Leczenia Niepłodno¶ci
www.vitalmedica.pl
Poznań

kliniki prywatne, laboratoria medyczne

zobacz SZCZEGÓŁY
Wielkopolska Izba Lekarska
www.wil.org.pl
Poznań


zobacz SZCZEGÓŁY
Wielkopolska Izba Lekarska Delegatura
www.wil.leszno.pl
Leszno


zobacz SZCZEGÓŁY
Wielkopolska Izba Lekarska Delegatura Pilska
www.delegaturapilska.poznet.pl
Piła


zobacz SZCZEGÓŁY
Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy
www.wcmp.pl
Poznań

Specjalistyczne badania lekarskie i konsultacje, badania profilaktyczne wszystkich pracowników, badania laboratoryjne, badania kierowców wszystkich kategorii.

zobacz SZCZEGÓŁY
Wielkopolskie Centrum Seksuologii - dr Jerzy Więznowski
www.seksuologia.com
Poznań

Celem powstałego w 1990 roku Centrum Seksuologii jest poprawa potencji męskiej. Zajmujemy się rozwi±zywaniem problemów seksualnych, rodzinnych, emocjonalnych. Dysponujemy gabinetem diagnostyczno-zabiegowym.

zobacz SZCZEGÓŁY
WIN Therapy Fizjoterapia
www.wintherapy.pl
Poznań

Dzięki naszej terapii pacjenci uzyskuj± większ± swobodę i łatwo¶ć ruchu. Pacjenci neurologiczni (niedowłady np: po udarze mózgu) stopniowo opanowuj± kolejne czynno¶ci, a odpowiednia strategia terapeutyczna zapobiega powikłaniom (m.in. spastyczno¶ć).

zobacz SZCZEGÓŁY
Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
www.wsz.leszno.pl
Leszno

Strona Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie

zobacz SZCZEGÓŁY
Wyspa Urody - Depilacja laserowa, kosmetyka
www.wyspa-urody.pl
Poznań

Pozb±dĽ się zbędnych włosów raz na zawsze i ciesz się skór± gładk±, jędrn± i l¶ni±c± jak jedwab. Gabinet trwałej depilacji laserowej i nowoczesnej kosmetyki zaprasza do Poznania ul. Długa 14/5.

zobacz SZCZEGÓŁY
Zdrowie i uroda w Poznaniu - Bezpłatny informator medyczny
www.zdrowie-poznan.pl
Poznań

Zdrowie i uroda Poznań lekarze, specjali¶ci, fryzjer, kosmetyczka, fitness, siłownie, apteki, stomatolog, ginekolog, okulista, medycyna w Poznaniu. Bezpłatny Informator Poznański, skuteczna reklama

zobacz SZCZEGÓŁY
ZŁOTE NICI-ENDERMOLOGIA-MEDYCYNA ESTETYCZNA"AXIS" Salon EstetykiCiała Poznań
www.axis-salon.com.pl
Poznań

ZŁOTE NICI. Dr Maciej Lichaj - zapraszam na zabiegi implantacji ZŁOTYCH NICI odmładzaj±cych twarz na 10 lat!!!. ENDERMOLOGIA-odchudzanie,likwidacja cellulitu i rozstępów,modelowanie i ujędrnianie ciała. MEDYCYNA ESTETYCZNA-mikrodermabrazja diamentow

zobacz SZCZEGÓŁY
| pierwsze 15 wyników |

Prosimy o nadsyłanie informacji o znanych Państwu
serwisach www dotyczących tej kategorii.

Z góry dziękujemy :).

  KATEGORIE KATALOGU:

 Biznes, Praca i Marketing
 Dom i Budownictwo
 Handel i Produkcja
 Komputery i Internet
 Media i Informacje
 MEDYCYNA I ZDROWIE
 -\Artykuły dla Zdrowia
 -\Lekarze Specjali¶ci
 -\Szpitale, Kliniki i Opieka Społeczna
 -\Lekarze Weterynarii
 -\Apteki
 Moda i Uroda
 Motoryzacja
 Nauka i Szkolnictwo
 Prawo i Urzędy
 Rozrywka, Kultura, Wypoczynek
 Sport
 Strony Prywatne i Hobbystyczne
 Turystyka
 Usługi

  OSTATNIO DODANE:

REMONTUJEMY WLKP - Gruszczyn
Biuro ochrony BRATNIS - Pobiedziska
Kwiaciarnia Internetowa Poznań - Poznań
PRODO - Poznań
Tworzenie stron www Poznań Black White Agency - Poznań
West Coast Swing Poznań - Poznań
Ogród ZAWADY 19 Centrum Ogrodnicze Poznań - Poznań
Czerwona sukienka na wesele - Poznań
Czerwona sukienka - ognista i żywiołowa kwintesencja seksapilu - Poznań
Proste sukienki - uniwersalny i praktyczny model - 469


|  START  |  WIADOMO¦CI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |
CyberWielkopolska:  Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka Prywatno¶ci  |  Mapa Serwisu  |  Reklama  |  Agencja Promocyjna  |
Sprawdź pocztę w CyberWielkopolsce
Polecamy:
© CyberWielkopolska 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl