Powrót na stronę wejściowš -
For ENGLISH: www.GreatPoland.eu
Panel Użytkownika:  Załóż konto  -  Zaloguj się
Naucz się najbardziej popularnego 
tańca 
klubowego - West Coast Swinga!
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |    kontakt    reklama    o nas   
Dodaj newsa do SERWISU INFORMACYJNEGO !DODAJ własnego NEWSA
do Serwisu Informacyjnego CyberWielkopolski
WYSZUKIWARKA Serwisu Informacyjnego - Proszę wpisać słowo lub zwrot kluczowy:
potraktuj jako wyrażenie       osobne słowa

  DZIAŁY INFORMACJI:
WYDARZENIA - Wielkopolska; Kraj; Świat; BIZNES i GOSPODARKA - Wielkopolska; Kraj; KULTURA, SZTUKA, IMPREZY - Wielkopolska; Kraj; SPORT - Wielkopolska; Kraj; Świat; TECHNOLOGIE i NAUKA - Kraj; KOMUNIKATY - Wielkopolska; FELIETONY z WIELKOPOLSKI - Wielkopolska; MOTORYZACJA - Świat; DOM i BUDOWNICTWO - Kraj; PRACA i EDUKACJA - Kraj; MEDYCYNA i ZDROWIE - Świat;

 WYDARZENIA:
10 sposobów jak na co dzień zmniejszać emisję CO2
Powietrze, bez którego nie moglibyśmy żyć, a które ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie jest coraz gorszej jakości. Dotyczy to nie tylko pojawiającego się głównie zimą smogu, ale też uwalniania przez cały rok zbyt dużych ilości dwutlenku węgla (CO2) do atmosfery. W 2016 roku średni poziom CO2 był aż o 40% większy niż w połowie XIX w, czyli przed epoką przemysłową.
Kraj - 2018-03-19 15:32:29
Jakie nawyki warto wyrabiać u dzieci już w przedszkolu?
Każdy z nas może pomagać zwierzętom. Dowiedz się jak!
7 sposobów na aktywne ferie
10 prostych sposobów na oszczędzanie wody w domu.
 BIZNES i GOSPODARKA:
Ufać, znaczy kontrolować
„Umiejętne zarządzanie pracownikami kluczem do sukcesu”. Hasło, które z powodzeniem sprawdziłoby się podczas pierwszomajowego pochodu, może i jest zabawne, ale prawdziwe, z czego doskonale zdają sobie sprawę firmy z branży budowlanej.
Kraj - 2015-02-06 12:29:16
Kradną maszyny budowlane warte miliony
TomTom zatrudnia w Polsce
Jak nie stracić na produkcji latem?
Wspólnymi siłami o przyszłość branży
 KULTURA, SZTUKA, IMPREZY:
Dyskusja panelowa: Między solidaryzmem a niepodległością. Myśl polityczna i działalność Solidarności Walczącej
Dyskusja" Między solidaryzmem a niepodległością. Myśl polityczna i działalność Solidarności Walczącej" Miejsce i czas: Poznań, DS Jowita ul. Zwierzyniecka 7, s. 117-118, 3 X 2013, godz. 14:00-18:00 Organizatorzy: IPN, Oddział w Poznaniu, IF UAM. Referaty: Dr Grzegorz Waligóra (IPN Wrocław) Działalność Solidarności Walczącej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku Włodzimierz Domagalski Ogólnopolska działalność Solidarności Walczącej Przemysław Zwiernik (IPN Poznań) pt. Działalność Solidarności Walczącej w Poznaniu i Wielkopolsce. Dr Marek Golińczak (UWr) Jak rozbić sowieckie imperium? Koncepcje polityki zagranicznej Solidarności Walczącej, Dr Kornel Morawieck, Solidarność Walcząca wobec Okrągłego Stołu i transformacji komunizmu), Prof. Krzysztof Brzechczyn (IPN Poznań, IF UAM), Myśl polityczna Solidarności Walczącej Prof. Zdzisław Krasnodębski (Uniwersytet w Bremie), Republikańskie przesłanie programu Solidarności Walczącej.
Wielkopolska - Poznań - 2013-09-18 12:52:24
Posłuchaj Sound Cube w Starym Browarze
Posłuchaj Sound Cube w Starym Browarze
Koncert PROJEKT GRECHUTA w Suchym Lesie w Święto Niepodległości!
ŚWIĄTECZNE WARSZTATY EKOLOGICZNO-ARTYSTYCZNE W ECOTROPICANIE !
 SPORT:
TomTom Team – dołącz do drużyny!
Firma TomTom oferująca zegarki dla osób czynnie uprawiających sport postanowiła stworzyć w Polsce drużynę biegową „TomTom Team”. W projekcie może wziąć udział każdy, dla kogo bieganie to nie tylko treningi, ale także styl życia.
Kraj - 2015-04-22 14:33:09
Jak spalić wielkanocny koszyk ?
Smartwatch na Walentynki
Czas na zmiany – postanowienia noworoczne
Czas na zmiany – postanowienia noworoczne
 TECHNOLOGIE i NAUKA:
TomTom w Mobility Trends 2014
Produkty marki TomTom zostały nominowane w kategoriach Gadżet Roku 2014 oraz Sportowy Gadżet Roku 2014 w plebiscycie Mobility Trends 2014 organizowanym przez wydawcę magazynu „Mobility”. Mają tym samym szansę na zdobycie nagród o nazwie „Złoty BELL”.
Kraj - 2015-01-21 14:08:46
Znajdą Twój samochód
Mieszkanie nie będzie mieć tajemnic
Polacy rozliczają się z podatku w sieci
Komputerowy terminarz zorganizuje pracę w firmie
 KOMUNIKATY:
Wolontariat z MOPR
Już w październiku rusza kolejna odsłona projektu "Wolontariat z MOPR".
Wielkopolska - Poznań - 2009-10-13 01:08:02
Kierowco już czas!
Zostań liderem Stowarzyszenia WIOSNA
Lord of the Dance
Eko-jazda w Poznaniu
 MOTORYZACJA:
Kontrola rodzicielska w aucie
Zdany egzamin na prawo jazdy, pierwsze wyjazdy w roli kierowcy, dziecko wkracza w dorosłe życie. Rodzice są dumni ze swoich pociech, ale obawiają się o ich bezpieczeństwo za kierownicą.
Świat - 2015-05-05 10:14:47
Te auta kochają złodzieje
Masz samochód hybrydowy - zabezpiecz go przed kradzieżą
Jakie pojazdy zabezpieczają Polacy przed kradzieżą?
Podróż zaplanowana specjalnie dla ciężarówek
 PRACA i EDUKACJA:
Znajdź idealnego pracownika! -
Znajdź idealnego pracownika!
Już ponad 700 przedsiębiorstw z Wielkopolski szuka i znajduje praktykantów, pracowników oraz stażystów w serwisie www.zawodowcy.org. Teraz także Państwa firma może to zrobić całkowicie bezpłatnie!
Kraj - 2014-11-03 03:16:12
Zapraszamy na Seminarium: Partycypacja a polityka rynku pracy.
Konferencja upowszechniająca produkt innowacyjny testujący "DBAJKI GRAJKI multimedialny program psychoedukacyjny dla szkół podstawowych"
Rekrutacja na program praktyk i wolontariatów zagranicznych AIESEC
Fundacja Rosa daje nadzieję dzieciom

  DZIAŁY INFORMACJI:
WYDARZENIA - Wielkopolska; Kraj; Świat; BIZNES i GOSPODARKA - Wielkopolska; Kraj; KULTURA, SZTUKA, IMPREZY - Wielkopolska; Kraj; SPORT - Wielkopolska; Kraj; Świat; TECHNOLOGIE i NAUKA - Kraj; KOMUNIKATY - Wielkopolska; FELIETONY z WIELKOPOLSKI - Wielkopolska; MOTORYZACJA - Świat; DOM i BUDOWNICTWO - Kraj; PRACA i EDUKACJA - Kraj; MEDYCYNA i ZDROWIE - Świat;


INFORMACJE WŁASNE:

Rekordowa liczba przedszkolaków z całej Polski dowie się, jak dbać o środowisko naturalne
W tym roku szkolnym, w X edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Kubusiowi Przyjaciele Natury” weźmie udział rekordowa liczba przedszkolaków – aż 620 tys. Dzieci dowiedzą się, jak każdy z nas – nawet najmłodszy, może dbać o środowisko naturalne, a także poznają zasady właściwego odżywiania i korzyści płynące z aktywnego wypoczynku i ruchu.
Kraj - 2017-12-13 17:23:43


Hałas za ścianą, śmieci na klatce i telefony na policję. Jakimi sąsiadami są Polacy?
Hodują kury w wannie, zabraniają kosić trawę, strzelają z procy do gołębi - oto sąsiedzi w polskich miastach i wsiach. W naszym nowym badaniu zebraliśmy opinie i opowieści ponad tysiąca ankietowanych z całego kraju. Jakie relacje mamy ze swoimi sąsiadami?
Kraj - 2017-06-02 16:06:44


Ranking samochodowych zabezpieczeń antykradzieżowych
Nie ma samochodu, którego nie da się ukraść. Cała sztuka polega na tym, aby utrudnić pracę złodziejowi. Po to właśnie wymyślono zabezpieczenia. Ale jedno drugiemu nie jest równe. Które wybrać, aby spać spokojnie?
Kraj - 2015-05-11 10:07:01


Kontrola rodzicielska w aucie
Zdany egzamin na prawo jazdy, pierwsze wyjazdy w roli kierowcy, dziecko wkracza w dorosłe życie. Rodzice są dumni ze swoich pociech, ale obawiają się o ich bezpieczeństwo za kierownicą.
Świat - 2015-05-05 10:14:47Zobacz bluzki damskie w ZebrasBOX.pl! Bluzki z długim i krótkim rękawem, t-shirty i topy. Szeroka oferta polskich projektantów i produkowana w Polsce. Modne wzory i przystępne ceny.

Bluzki damskie od ZebrasBOX.pl!

Nowe kolekcje 2018, promocje i OUTLET!Szukasz oryginalnej sukienki? Zobacz w Damskie.net! Ponad 500 różnych modeli sukienek, do noaszenia na co dzień i na extra wyjœcia. Zajrzyj koniecznie do

Damskie.net!


Darmowa dostawa i rabaty do -70%
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |
CyberWielkopolska:  Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka Prywatności  |  Mapa Serwisu  |  Reklama  |  Agencja Promocyjna  |
SprawdŸ pocztę w CyberWielkopolsce
Polecamy:
© CyberWielkopolska 2018 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl