Powrót na stronę wejściowš -
For ENGLISH: www.GreatPoland.eu
Panel Użytkownika:  Załóż konto  -  Zaloguj się
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |    kontakt    reklama    o nas   
Dodaj newsa do SERWISU INFORMACYJNEGO !DODAJ własnego NEWSA
do Serwisu Informacyjnego CyberWielkopolski
WYSZUKIWARKA Serwisu Informacyjnego - Proszę wpisać słowo lub zwrot kluczowy:
potraktuj jako wyrażenie       osobne słowa
| pierwsze 15 wyników |
Kontrola rodzicielska w aucie

Zdany egzamin na prawo jazdy, pierwsze wyjazdy w roli kierowcy, dziecko wkracza w dorosłe życie. Rodzice są dumni ze swoich pociech, ale
obawiają się o ich bezpieczeństwo za kierownicą.
Data wiadomości: 2015-05-05
Masz samochód hybrydowy - zabezpiecz go przed kradzieżą

30 sekund – tyle średnio zajmuje złodziejowi dostanie się do samochodu. Nie istnieją pojazdy, których kradzież byłaby niemożliwa dla
„specjalistów” od włamu. Coraz bardziej łakomym kąskiem są dla nich auta hybrydowe.
Data wiadomości: 2015-03-11
Jakie pojazdy zabezpieczają Polacy przed kradzieżą?

Od miejskiej Toyoty Aygo za 30 000 zł po supersportowego Mercedesa SLR za 2 500 000 zł. Lista pojazdów zabezpieczanych przed kradzieżą
za pomocą systemów lokalizacji radiowej wydłuża się
i może zaskoczyć.
Data wiadomości: 2015-02-26
Podróż zaplanowana specjalnie dla ciężarówek

Nawigacje satelitarne zaprojektowane z myślą o kierowcach samochodów ciężarowych ułatwiają podróżowanie, zmniejszają ryzyko opóźnień,
pozwalają na znacznie bezpieczniejszą jazdę i efektywne przewożenie ładunków. Na co zwrócić uwagę przy wyborze nawigacji dla
zawodowego kierowcy?
Data wiadomości: 2015-02-18
Volkswagen Group wybrał TomTom Traffic

Amsterdam, 12 lutego 2015 – TomTom (TOM2) ogłosił zawarcie długoletniej umowy z Volkswagen Group, jednym z czołowych producentów
samochodów, a także największym koncernem motoryzacyjnym w Europie. Na podstawie umowy, TomTom dostarczy usługę Traffic do aut
Volkswagen Group na terenie Europy, począwszy od marek Audi i Volkswagen.
Data wiadomości: 2015-02-12
„Dziupla” w bunkrze

Niepozorny garaż, stodoła, dom z plantacją marihuany… Miejsca, do których trafiają skradzione pojazdy, potrafią zaskoczyć nawet
policjantów.
Data wiadomości: 2015-01-23
Kradną na śpiocha

3.00 w nocy, wyważenie okna, kradzież dokumentów i kluczyków, odjechanie samochodem zaparkowanym pod domem. Tak wygląda
złodziejska metoda „na śpiocha”, przed którą praktycznie nie można się ustrzec. Auto da się jednak odzyskać pod warunkiem, że chroni je
odpowiedni system.
Data wiadomości: 2014-12-16
RoomsterShow!!! -
RoomsterShow!!!

Przez trzy dni, pomiędzy 15 a 17 września, poznańska Malta zamieni się w pełne atrakcji miasteczko Škody Roomster. Każdy, kto je odwiedzi w tych dniach, będzie miał okazję obejrzeć z bliska najnowszy model Škody, a nawet zasiąść za jego kierownicą.
Data wiadomości: 2006-09-01
Skutery: wygoda czy moda ? -
Skutery: wygoda czy moda ?

Zacznijmy od wygody. Ludzie w większości z natury dążą do wygody. To dążenie na przestrzeni dziejów przejawiało się w coraz to nowych wynalazkach, z których z naszego punktu widzenia najważniejsze było koło (no może także opaski samozaciskowe do kabli tzw. „trytki” są kamieniem milowym w rozwoju moto cywilizacji, z uwagi na mnogość zastosowań typu „zamiast”)....
Data wiadomości: 2006-03-22
Jakie znaczenie ma dziś dla nas słowo - wygoda ? -
Jakie znaczenie ma dziś dla nas słowo - wygoda ?

Otóż takie samo jak dla gościa, który ileś milionów lat temu zabił mamuta, aby na jego skórze wygodniej mu się leżało na pięknie wyprofilowanym własnym ciałem bloku skalnym w jaskini. Mówiąc krótko – chcemy osiągnąć maksimum przyjemności przy minimum wysiłku. Nowoczesny skuter w pełni zaspokaja nasze zapędy w tym kierunku.
Data wiadomości: 2006-03-22
Moda skuterowa, nierozerwalnie powiązana z wygodą. -
Moda skuterowa, nierozerwalnie powiązana z wygodą.    ( Komentarzy: 1)

Od dawna wiadomo, że coś, co jest popularne, jest modne. Popularność można zawdzięczać wielu czynnikom: piosenkarki zdobywają ja głosem lub piszący artykuły do portali internetowych ciekawym językiem, a skutery ..... wygodą.
Jako, że popularność skuterów i ich nieprzerwany, dynamiczny rozwój od lat 40-tych XX wieku na całym świecie, są połączone z trendami w modzie....
Data wiadomości: 2006-03-22
Sunny sp.z o.o. Nr.1 w Polsce
 -
Sunny sp.z o.o. Nr.1 w Polsce

Wieloletni staż na rynku polskim w branży motoryzacyjnej zaowocował w różne tytuły miedzy innymi Wzorcowy Salon jak również Dealera Roku 2005.
Zdobycie tego tytułu wymagało wielu wysiłków od zarządu i pracowników firmy. Tylko wspólna, rzetelna współpraca pomiędzy działami spowodowała iż zaufanie naszych klientów rosło z każdym dniem i że to właśnie wiara w siły i możliwości pozwoliła nam w pełni realizować się w działaniach prowadzących do wspólnego sukcesu.
Data wiadomości: 2006-02-23
Rajd bimbą po Poznaniu -
Rajd bimbą po Poznaniu

Sezon rajdów turystycznych - imprez dostępnych dla każdego posiadacza czterech kółek - rozpoczyna w Automobilklubie Wielkopolski od wielu lat Rajd Zimowy. Aby umożliwić całym rodzinom udział w rywalizacji, rajd jest organizowany zawsze w terminie nie kolidującym z feriami szkolnymi. W tym roku odbył się w dniu 5 lutego. Komandorem tej imprezy - kuż po raz dziesiąty - był Tomasz Sobkowiak.
Data wiadomości: 2006-02-20
SUNNY Euro Salon 
 -
SUNNY Euro Salon

Nowo otwarty oddział firmy SKODA SUNNY rozpoczął swą działalność w październiku 2005r. i zajmuje się sprzedażą samochodów poleasingowych oraz sprzedażą nowych samochodów marki Volkswagen.
Data wiadomości: 2006-02-02
Co nowego w SUNNY? -
Co nowego w SUNNY?

Nowością w salonie jest wersja limitowana Skody Fabii Soul i Sportline. Każda z nich charakteryzuje się specyficznym wyposażeniem. Przyjdź, przekonaj się sam!
Data wiadomości: 2006-01-16
Wspomnijmy Rajd raz jeszcze... -
Wspomnijmy Rajd raz jeszcze...

Data wiadomości: 2005-09-30
WIOSNA 2005 I Runda Popularnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Luboń - Dębienko -
WIOSNA 2005 I Runda Popularnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Luboń - Dębienko

W opinii zawodników rajd ten był faktycznie typowo nawigacyjny. Mimo iż nasycenie trasy różnorodnymi formami zapisu było duże, to jednak ich przedstawienie było przejrzyste. Z pewnością był to dobry trening dla nestorów i porządna lekcja dla debiutantów. Kolejna runda PSMO odbędzie się 4 czerwca, a jej organizatorem będzie Klub Motorowy "Winogrady".
Data wiadomości: 2005-06-08
Promocje kredytowe w Skoda SUNNY! -
Promocje kredytowe w Skoda SUNNY!

Dla tych, którzy myślą o zakupie lub zmianiesamochodu na jeden z modeli Skody firma przygotowała kilka wariantów zakupu kredytowego.
Data wiadomości: 2005-05-31
Skodą na wakacje... -
Skodą na wakacje...

Nowa Octavia Combi ucieleśnia harmonijne połaczenie piękna i funkcjonalności, udowadniając kolejny raz, że dzięki przemyślanym rozwiązaniom potrafi przykuć uwagę atrakcyjnym wyglądem wyrażającym solidność, dynamikę i naturalną elegancję. Nowa Skoda Octavia to oryginalne pomysły dotyczące bagażu, niezliczone schowki na każdy kształt oraz niebagatelna pojemność bagażnika – 580 l , a po złożeniu tylnych siedzeń nawet 1620 l.
Data wiadomości: 2005-05-16
Rajd Samochodowy
Rajd Samochodowy "Wiosna 2005".

W najbliższą niedzielę 15 maja odbędzie się Rajd Samochodowy "Wiosna 2005". Jest to impreza amatorska, o charakterze nawigacyjnym. Udział w niej może wziąć każdy posiadacz "czterech kółek" (i nie chodzi tutaj bynajmniej o symbol znanej marki samochodu!). Do startu konieczny jest także pełen skład załogi – kierowca i pilot. Komandorem i autorem trasy jest, tradycyjnie od wielu lat, Grzegorz Rybak – mistrz i wielokrotny wicemistrz Polski w nawigacji samochodowej.
Data wiadomości: 2005-05-10
Nieznane warszawy

Gdy w roku 1951 ruszała na Żeraniu produkcja licencyjnej warszawy opartej konstrukcyjnie na radzieckiej pobiedzie, mało kto przypuszczał, że ostatni egzemplarz zjedzie z taśm FSO dopiero 22 lata później. Auto już w latach 50. można było uznać za przestarzałe. W końcu jego protoplastą był wytwarzany w latach 30. ford A. Inżynierowie ze stołecznej fabryki doskonale zdawali sobie z tego sprawę i pracowali nad zmianami w konstrukcji i prototypami.
Data wiadomości: 2003-01-21
Aby nie stać na mrozie

Zaczęły się pierwsze przymrozki, spadł śnieg. Rano spędzamy po kilka minut dziennie na świeżym powietrzu, skrobiąc zamarznięte szyby. Zbliża się ostatni moment na przygotowanie auta do sezonu zimowego.
Data wiadomości: 2002-11-21
Czym pojeździć za 10 tysięcy

Aut nadających się do codziennej eksploatacji za kwotę nie przekraczającą 10 tys. zł jest sporo. Za te pieniądze nie można spodziewać się, co prawda, jakiejś supermaszyny, ale w końcu jest już jesień, a zima dopiero przed nami, po co więc spędzać ten nieprzyjemny czas, moknąc i marznąc na przystanku komunikacji miejskiej?
Data wiadomości: 2002-11-12
Rozwalają i badają

Dokonując wyboru auta zwracamy uwagę również na poziom bezpieczeństwa. Producenci robią w ostatnim czasie wiele, by ich konstrukcje dawały jak największe szanse przeżycia w chwili wypadku.
Data wiadomości: 2002-08-30
Kupić coś oryginalnego

Kupienie dziś samochodu, który odznaczałby się jakąś oryginalnością, nie jest łatwe. Większość aut to zunifikowane konstrukcje, różniące się najczęściej firmowym znaczkiem na masce. Być może właśnie dlatego coraz popularniejsze stają się w naszym kraju starsze, ale piękne auta.
Data wiadomości: 2002-08-16
Autem na rowery

Transport rowerów bez specjalnych bagażników czy uchwytów może być uciążliwy. Choćby ze względu na konieczność demontażu kół tak, by nasz jednoślad zmieścił się w bagażniku. Najwygodniej więc zainwestować w sprzęt do bezpiecznego i wygodnego transportu rowerów.
Data wiadomości: 2002-08-09
Zdjęcia w samochodowym radiu

Sony zaprezentowało nowy samochodowy odtwarzacz CD. Można na nim wyświetlać zdjęcia na kilka sposobów: jako pojedyncze zdjęcie, zdjęcie panoramiczne lub jako pokaz slajdów.
Data wiadomości: 2002-07-08
Poldek do lamusa

Pierwsze modele poloneza opuściły fabrykę w 1978 roku, co oznacza, iż było to jedno z najdłużej produkowanych aut świata. Przez ćwierćwiecze swego istnienia samochód ten niewiele się zmienił. Trudno zresztą, by było inaczej, skoro większość rozwiązań konstrukcyjnych wywodzi się jeszcze z lat 60.
Data wiadomości: 2002-07-01
Wakacje z przyczepą

Coraz częściej decydujemy się na turystykę indywidualną. Pełną niezależność od bazy noclegowej zapewni nam własny dach nad głową, czyli przyczepa kempingowa bądź samochód kempingowy.
Data wiadomości: 2002-06-07
Dzieci tylko w fotelikach

Od kilku dni mamy obowiązek przewożenia dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia lub ich wzrost nie przekracza 150 cm, w specjalnych fotelikach.
W sklepach fotelików nie brakuje. Można wybierać spośród ofert wielu znanych firm specjalizujących się w produktach dla dzieci. Ceny markowych wyrobów wahają się w zależności od modelu w granicach 80-750 zł.
Data wiadomości: 2002-05-24
SUZUKI GSX-R 600

Jest najmniejszym z trzech przedstawicieli sportowej rodziny Suzuki (po GSX-R 750 i GSX-R 1000). Wszystkie mają podobną stylistykę, dzięki czemu można je rozpoznać jedynie po elementach podwozia.
Motocykl został skonstruowany od podstaw z wykorzystaniem rozwiązań zdobytych przy konstruowaniu innych modeli.
Data wiadomości: 2002-03-23
Multimagi - magnetyzery sprawdzone przez setki specjalistów

Magnetyzery - małe, łatwe w montażu, nieawaryjne - można powiedzieć - wieczne urządzenia służące do redukcji zużycia paliwa i ograniczenia emisji spalin oraz zwiększające moc silników.
Data wiadomości: 2001-11-04
Munch Mammut 2000

Zasługuje na miano supermotocykla, i to nie ze względu na wygląd, ale również na osiągi i zaawansowaną technikę.
Produkowany w Polsce, w Ostrowie Wielkopolskim przez firmę Münch Motor Technik, Mammut jest ekskluzywnym motocyklem, którego wszystkie podzespoły wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i dostarczane przez najlepszych i najdroższych wykonawców. Owiewki, zbiorniki paliwa i błotniki wykonano z włókna węglowego, amortyzatory dostarcza szwedzka firma Ohlins, układ hamulcowy Spiegler, a osprzęt kierownicy - Magura.
Data wiadomości: 2001-10-30
Jaki bagażnik wybrać?

Coraz częściej instalujemy na naszych autach różnego rodzaju bagażniki. Niektóre dlatego, że nie mamy miejsca wewnątrz, inne, takie jak np. rowerowe, dlatego że przedmioty o takich gabarytach rzadko kiedy mieszczą się w samochodzie. Czy jednak przewożenie rowerów np. na dachu pojazdu jest bezpieczne?
Data wiadomości: 2001-10-30
Czy Polak może jeździć po Polsce autem z obcymi tablicami rejestracyjnymi?    ( Komentarzy: 1)

Do Komendy Głównej Policji trafiają pytania, czy obywatele polscy mogą kierować pojazdami zarejestrowanymi poza krajem - autami krewnych przybyłych z zagranicy lub kupionymi, zarejestrowanymi i ubezpieczonymi za granicą, a używanymi w Polsce przez czas nieokreślony.
Data wiadomości: 2001-10-30
Szerzej nie znaczy lepiej

Niektórzy kierowcy, zwłaszcza ci młodsi, decydują się niekiedy na zwiększenie rozstawu kół auta sądząc, że poprawią w ten sposób wygląd samochodu i stabilność jazdy. Zwykle w tym celu oddają kota do przeróbki polegającej na poszerzeniu obręczy i przesunięciu jej względem tarczy mocującej. Są to jednak zabiegi z wielu powodów niewskazane.
Data wiadomości: 2001-10-30
Pod pokrowcem

Mało kto ma możliwość trzymania auta w garażu. Większość samochodów musi stać pod chmurką, więc by ochronić je przed bezpośrednim oddziaływaniem opadów atmosferycznych, a także zanieczyszczeniami, część właścicieli przykrywa swoje pojazdy pokrowcem. Jak każde rozwiązanie i to ma też jednak swoje wady.
Data wiadomości: 2001-10-30
Uwaga! Kradną tablice rejestracyjne!!    ( Komentarzy: 1)

Kiedy rano chce jechać autem do pracy zauważam brak tablic rejestracyjnych. Jestem zmartwiony, ale mówię sobie trudno pojadę taksówką a potem pomyśle co dalej.
ŻLE!!!!!
Lepiej zadzwonić do firmy, że się spóźnimy i od razu udać się na Policję.
Dlaczego?
Data wiadomości: 2001-10-30
Test poznańskich autosalonów

W sierpniowym Auto Sukces znaleźć możemy test salonów samochodowych z Poznania!
Autorzy testu sprawdzali reakcję obsługi poznańskich salonów na klienta zainteresowanego zakupem auta klasy kompakt, z pięciodrzwiowym nadwoziem, do 60 tys. zł.
Data wiadomości: 2001-10-30
Tuning w firmie KOCAR

Tuning zjawisko coraz bardziej upowszechniające się w Polsce jest rozumiane na wszelaki sposób, dla jednych to montaż przedniej atrapy, dla drugich dużych spoilerów i krótszych
sprężyn ...
Data wiadomości: 2001-05-16
Indywidualny stylBMW R 1200C AVANTGARDE

R 1200C w ofercie obecne jest już od trzech lat, jednak wersja Avantgarde pojawiła się na rynku dopiero przed rokiem. Od wcześniejszego modelu odróżnia się on grafitową powłoką pokrywającą ramę i elementy zawieszenia oraz kierownicą o bardziej przyjaznym kształcie.
Data wiadomości: 2001-05-02
| pierwsze 15 wyników |

  DZIAŁY INFORMACJI:

 WYDARZENIA
 BIZNES i GOSPODARKA
 KULTURA, SZTUKA, IMPREZY
 SPORT
 TECHNOLOGIE i NAUKA
 KOMUNIKATY
 FELIETONY z WIELKOPOLSKI
 MOTORYZACJA
 -\Świat
 DOM i BUDOWNICTWO
 PRACA i EDUKACJA
 MEDYCYNA i ZDROWIE

  OSTATNIO KOMENTOWANE:

A co jeśli cło zostanie zapłacone, a pojazd nie przerejestrowany?
Ktoś tam pracuje ? Wyglada nieźle - jak płacą ?
Daniel
Tlenoterapia to również ważny element leczenie wielu chorób płucnych. Dla wielu osób tlenoterapia do
Karina83
Mój wujek ma ponad 80 lat i dał sie nabrać nakolorowe opakowanie czekoladek firmyAleksandra. Kupił k
El.W.
Kupilem przez przpadek cukierki Pani Hildebrand-Mietus tak mi posmakowaly ze kupilbym jeszcze ale ni
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |
CyberWielkopolska:  Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka Prywatności  |  Mapa Serwisu  |  Reklama  |  Agencja Promocyjna  |
SprawdŸ pocztę w CyberWielkopolsce
Polecamy:
© CyberWielkopolska 2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl