Powrót na stronę wejściowš -
For ENGLISH: www.GreatPoland.eu
Panel Użytkownika:  Załóż konto  -  Zaloguj się
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |    kontakt    reklama    o nas   
Dodaj newsa do SERWISU INFORMACYJNEGO !DODAJ własnego NEWSA
do Serwisu Informacyjnego CyberWielkopolski
WYSZUKIWARKA Serwisu Informacyjnego - Proszę wpisać słowo lub zwrot kluczowy:
potraktuj jako wyrażenie       osobne słowa
| pierwsze 15 wyników |
6 kroków do Twojego nowego domu, czyli jak wygląda współpraca z Mytkowski.pl

Budowa domu wcale nie musi oznaczać stresujących sytuacji i prawnych zagadek, szczególnie, jeśli zdecydujesz się na współpracę z
zespołem fachowców. Firma MYTKOWSKI Domy Jednorodzinne z Poznania specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych, a setki
zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja wysokiej jakości usług. Dowiedz się, jak wygląda współpraca i postaw na
profesjonalistów.
Data wiadomości: 2019-09-12
Domy parterowe - ekonomiczne i komfortowe rozwiązanie dla rodzin

Domy parterowe to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej rodzin. Nie mają schodów, posiadają funkcjonalny układ, są szybkie i
tanie w budowie, a postawione na przestronnej działce zapewniają piękny widok na okolicę. To wszystko sprawia, że dom parterowy jest
doskonałym wyborem dla osób w różnym wieku.
Data wiadomości: 2019-07-11
Dzień Otwarty Grupy Deweloperskiej GEO

Grupa Deweloperska GEO organizuje 16 marca w swoich inwestycjach we Wrocławiu Dzień Otwarty. Goście, którzy w najbliższą sobotę odwiedzą Villę Vratislavia, kompleks mieszkalny Zakątek na Wietrznej i osiedle Nowy Horyzont, będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą firmy, obejrzeć budynki, dostępne w sprzedaży lokale oraz kompletnie urządzone mieszkania pokazowe. Dodatkowo wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z porad ekspertów ds. kredytowania i specjalistów w dziedzinie sprzedaży nieruchomości.
Data wiadomości: 2013-03-15
Hotele Interferii z nowym wyglądem

Znamy już projekty graficzne dwóch ośrodków należących do sieci INTERFERIE, które modernizowane będą w najbliższym czasie przez spółkę: hotelu górskiego „Malachit” w Świeradowie Zdroju oraz „Chalkozynu” w Kołobrzegu. A dzięki wielkoformatowej siatce, która zawiśnie na „Chalkozynie”, mieszkańcy i turyści przebywający w nadmorskim kurorcie dowiedzą się, jak budynek będzie się prezentował po modernizacji.
Data wiadomości: 2011-07-15
KAMPANIA ARANŻACYJNA ``W HARMONII Z OTOCZENIEM`` STYCZEŃ 2007 
 -
KAMPANIA ARANŻACYJNA ``W HARMONII Z OTOCZENIEM`` STYCZEŃ 2007

Piękny ogród wokół domu to nie tylko powód do dumy, ale też wymarzone miejsce odpoczynku i relaksu dla domowników i gości. Aranżacja posesji spędza sen z powiek niejednemu właścicielowi działki. W jaki sposób zagospodarować wolną przestrzeń? Jak rozplanować ogrodowe alejki i podjazdy? Jaką kostkę wybrać, aby była jednocześnie praktyczna i estetyczna? Za pomocą kilku prostych rad podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę projektując nawierzchnię w ogrodzie.
Data wiadomości: 2007-01-15
Klasyka i awangarda w łazience -
Klasyka i awangarda w łazience

Współczesna łazienka pełni nie tylko rolę funkcjonalną, ale jest miejscem,
w którym odpoczywamy i szukamy relaksu. Dlatego warto urządzić
ją gustownie, przytulnie i stylowo.

Łazienki przestają być tylko funkcjonalnymi przestrzeniami - stają się pokojami kąpielowymi, w których odpoczywamy i upiększamy swoje ciało. Ich wystrój, podobnie jak obowiązujący wzorzec ubioru, dyktowany jest modą. Za pomocą właściwej kolorystyki i dodatków możemy nadań naszej łazience niepowtarzalny styl i charakter. Przytulną i funkcjonalna łazienkę można urządzić według jednego z dwóch dobrze znanych wiodących trendów aranżacyjnych: współczesnego albo klasycznego. A dzięki ulubionym kolorom i dobranym według indywidualnego gustu dodatkom, łazienka stanie się prawdziwą oazą dla całej rodziny.
Data wiadomości: 2006-11-17
Systemy zabezpieczenia mechanicznego obiektów -
Systemy zabezpieczenia mechanicznego obiektów

Zabezpieczenia mechaniczne obiektów budowlanych w obliczu dynamicznego rozwoju zabezpieczeń elektronicznych i usprawnienia pracy ochrony fizycznej, są często postrzegane przez administratorów, a nawet osoby opracowujące plan zabezpieczenia jako nieistotne, nie posiadające większego znaczenia. Czy słusznie?
Data wiadomości: 2006-10-20
Zmodernizują stadion Intaru

Intar Lazur, klub z Ostrowa Wielkopolskiego, który dobija się o prawo występów
w ekstralidze, już za kilka lat będzie miał do swojej dyspozycji nowoczesny stadion żużlowy. Modernizację obiektu według projektu opracowanego przez poznańska spółkę Modren Construction Design, sfinansują władze miasta, które postanowiły przeznaczyć na ten cel 7,5 miliona złotych.
Data wiadomości: 2006-10-13
LETNIE GRILLOWANIE W OGRODZIE
- czyli jak zaaranżować miejsce grillowe -
LETNIE GRILLOWANIE W OGRODZIE - czyli jak zaaranżować miejsce grillowe

Ciepłe popołudnia i wieczory nieodłącznie wiążą się z biesiadowaniem z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. To też czas, gdy w grodzie wybieramy i urządzamy miejsce na letnie grillowanie. Najtańszym rozwiązaniem jest grill przenośny, który można ustawić np. w altance lub na werandzie. Przeważnie jest on niewielki, ale za to poręczny. Kolejną możliwością jest grill stacjonarny wbudowany na stałe w podłoże, przypominający stylistyką kominek lub starą kuchnię.
Data wiadomości: 2006-05-31
NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE KOSTKI? -
NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE KOSTKI?

Jak zagospodarować przestrzeń od drzwi wejściowych do bramy wjazdowej? Jak rozplanować alejki w ogrodzie? Jaką kostkę wybrać na podjazd, a jaką do ogrodu? Radzimy, co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na kostkę brukową w Twoim ogrodzie ...
Data wiadomości: 2006-05-24
OBUDZIĆ TRAWNIK NA WIOSNĘ! -
OBUDZIĆ TRAWNIK NA WIOSNĘ!    ( Komentarzy: 1)

każdy trawnik po zimie wymaga kilku zabiegów regeneracyjnych, niemniej jednak na pierwszy plan wysuwa się zabieg wertykulacji. Chcąc mieć naprawdę piękną murawę zabiegu tego nie należy lekceważyć. Zadaniem wertykulacji jest usunięcie z powierzchni trawnika warstwy osadu pokosowego zwanego filcem. Zalegająca warstwa filcu utrudnia przesiąkanie wody, mogą tworzyć się zastoiny, a to z kolei może powodować gnicie i rozwój mchu. Trawnik, na którym nie przeprowadza się wertykulacji z roku na rok wygląda coraz gorzej. Dodatkowo wertykulacja poprawia przepływ powietrza wokół korzeni.
Data wiadomości: 2006-03-30
Stosowanie farb elewacyjnych

Dlaczego malujemy farbami elewacje budynków? Czy chodzi o osiągnięcie efektu dekoracyjnego, czy powłoka farby ma też pełnić inne funkcje? Zarówno tynk, jaki i farba mają podobne zadanie: ochrona muru przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, często dość agresywnymi (kwaśne deszcze, pyły z zakładów przemysłowych, spaliny, itd.).
Data wiadomości: 2002-11-03
Sześć zasad przygotowania podłoża pod wymalowanie farbą fasadową     ( Komentarzy: 3)

Niewysezonowanego tynku nie należy malować jak również gruntować przed malowaniem. To statnie grozi, w przypadku zbyt małej ilości wilgoci, tzw. "spaleniem się cementu", co spowoduje, po pewnym czasie, odpadanie tynku.
Data wiadomości: 2002-11-03
Farby do malowania wnętrz

Nowoczesne farby do wymalowań wewnętrznych stwarzają zdecydowanie większe możliwości trwałego, dekoracyjnego pokrycia ścian i sufitów, w porównaniu z farbami klejowymi czy wapiennymi, stosowanymi do niedawna najczęściej. Obecnie używa się powszechnie farb dyspersyjnych akrylowych i winylowych, natomiast o wiele rzadziej farb silikatowych, lateksowych i rozpuszczalnikowych.
Data wiadomości: 2002-11-03
Czym i jak malować?

Pędzle ze szczeciny naturalnej - pozyskiwanej z hodowanych w Chinach świń - odznaczają się wyższą niż we włóknach syntetycznych higroskopijnością i dzięki temu przeznaczone są zwłaszcza do malowania różnego rodzaju farbami, emaliami i lakierami produkowanymi na bazie rozpuszczalnika.
Data wiadomości: 2002-11-03
Bezpieczne lokum przedszkolaka

Pokój dziecka to nie tylko miejsce jego wypoczynku ale również teren zabaw. Dziecko ze swej natury jest osobą niezwykle aktywną i pomysłową. Odkrywcze instynkty malucha każą mu zajrzeć w każdy kąt, dotknąć wszystkiego, czego da się (albo i nie da się) dotknąć. Urządzając zatem jego pokój warto przewidzieć ewentualne niebezpieczeństwa.
Data wiadomości: 2002-10-17
Sierpniowy ogród

Zbliżamy się powoli do schyłku lata, pora więc pomyśleć o tym, co jeszcze trzeba zrobić w ogrodzie, aby w przyszłym roku był jeszcze piękniejszy.
Data wiadomości: 2002-10-17
Lato w ogrodzie

I oto mamy lato.
Upragniona pora roku. Czas wyjazdów na zasłużony wypoczynek. Ale nie dla każdego. Bywa i tak, że tę wspaniałą porę roku przyjdzie nam spędzić w domu. Czy ma to oznaczać zamknięcie w czterech ścianach?
Data wiadomości: 2002-10-17
Układamy kostkę brukową

Nawierzchnie z betonowej kostki brukowej stały się bardzo popularne w całej Polsce.
Oto kilka rad na co zwrócić uwagę przy zakupie i układaniu kostki na naszych placach.
Data wiadomości: 2002-10-17
Domowe grzybobranie

Grzyby to rodzaj drobnoustrojów, których obecność w domu jest zdecydowanie niepożądana. Są one nie tylko nieestetyczne, ale mogą również zagrażać zdrowiu mieszkańców domu, w którym się zagnieździły.
Data wiadomości: 2002-10-17
Zamienić wannę na prysznic?

Wprawdzie wyposażenie łazienki w wannę ma swoich zagorzałych zwolenników, jednak coraz częściej przy okazji remontu rozważamy zastąpienie ich kabiną z natryskiem.
Data wiadomości: 2002-10-17
FENG SHUI w biznesie

Biznes jest jedną z ważniejszych sfer życia. W dzisiejszych czasach często od zasobności portfela zależy standard życia. Wielu z nas uważa "lepiej być niż mieć" ale zdajemy sobie sprawę, że "aby być trzeba mieć".
Data wiadomości: 2002-10-17
Zima w ogrodzie

Rośliny znajdują się w stanie zimowego spoczynku, więc w ogrodzie jest niewiele pracy. Należy jednak co jakiś czas sprawdzić, jak zimują rośliny: te osłonięte w ogrodzie i te przechowywane w pomieszczeniach.
Data wiadomości: 2002-10-17
Szkółki Kórnickie    ( Komentarzy: 1)

Prezentując Szkółki Kórnickie trudno nie wspomnieć o historii powstania tej instytucji. Umownie przyjmuje sie, że Szkółki Kórnickie powstały w 1820 roku. Na terenach przyzamkowych prowadzone były szkółki roślin drzewiastych produkujące materiał nasadzeniowy głównie na potrzeby własne oraz na wymianę z innymi ogrodami dendrologicznymi w Europie.
Data wiadomości: 2002-10-17
Rozmowa z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu firmy COMET panem Piotrem Ślebiodą

Ostatnie dziesięciolecia były okresem burzliwego poszukiwania nowych wzorów i stylu. Od zachłyśnięcia się funkcjonalizmem, po zdecydowane formy lat 60. ubiegłego wieku czy wreszcie minimalizm. Meble wypoczynkowe przeżyły gwałtowne zmiany. Największe zmiany i najwięcej nowości można zaobserwować wśród tak zwanych mebli studyjnych, tworzonych w ciszy pracowni najwybitniejszych projektantów.
Data wiadomości: 2002-10-17
Nowe spojrzenie na stare

Podczas trwania poznańskich targów Meble 2002 zaprezentował się Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa Poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Pierwsza po wielu latach tak kompleksowa wystawa okazała się najciekawsza na tegorocznych targach. Podobne przedsięwzięcia miały już miejsce wiele lat temu, lecz nie były kontynuowane.
Data wiadomości: 2002-10-17
Jak wybierać farby?

Obecnie na rynku polskim istnieje wiele systemów kolorowania farb przeznaczonych do budownictwa. Czym więc kierować się przy wyborze producenta lub farby. Zanim odpowiemy na to pytanie, przypomnijmy jeszcze raz, że tylko indywidualny dobór i możliwość mieszania kolorów pozwala klientowi na otrzymanie "swojego" oczekiwanego koloru, przygotowanego specjalnie dla niego. Ludzka percepcja i znajomość opartego na niej Naturalnego Systemu Barw NCS, gwarantuje możność opisania każdego wyobrażalnego odcienia i nadania temu odcieniowi jednoznacznej notacji NCS.
Data wiadomości: 2002-10-17
Walory użytkowe listew wykończeniowych

Listwy wykończeniowe odznaczają się licznymi walorami użytkowymi, w tym:
generalnie bardzo dobrą przyczepnością mas szpachlowych (w przypadku listew do płytek ceramicznych - bardzo dobrą przyczepnością klejów, zapraw i betonu) - dzięki perforacji ścianek;
Data wiadomości: 2002-09-18
Zastosowania listew wykończeniowych

Nawet najbardziej starannie wbudowana lub zmontowana ściana wewnętrzna czy elewacyjna zewnętrzna, wykonana z płyt gipsowo-kartonowych bądź z materiałów i tynków tradycyjnych wymaga zabezpieczenia przed uszkodzeniem i zapewnienia trwałości naroży.
Data wiadomości: 2002-09-18
Zalety płyt gipsowo - włóknowych

Podstawowe zalety płyt gipsowo-włóknowych wynikają z ich uniwersalnego charakteru i właściwości technicznych osiągniętych w wyniku procesu technologicznego, polegającego na sprasowaniu jednorodnej mieszanki gipsu (80%), rozdrobnionego papieru makulaturowego (20%) i wody.
Płyty o grubości 10; 12,5; 15 i 18 mm mają szerokość 120 lub 124,5 cm i długości: 200, 250, 260, 270, 300 cm. Dostępne są też: wielkoformatowe płyty (254 x 600 cm) do prefabrykacji gotowych ścian domów szkieletowych i poszycia konstrukcji wysokich ścian, np.: w obiektach przemysłowych czy medialnych (kina, teatry, studia RTV) oraz małe, tzw. płyty jednoosobowe 100 x 150 cm - na: sufity podwieszane, skosy dachów i do zabudowy pomieszczeń o małej powierzchni: korytarze, schowki, schody, itp.
Data wiadomości: 2002-09-18
Zasady montażu płyt gipsowo - włóknowych

Wykorzystując szeroką gamę wymiarów płyt, zasadniczo montowane są płyty dostosowane do wysokości pomieszczeń. Ale, nieuniknione formowanie płyt na budowie jest łatwe - wystarczy głęboko zarysować powierzchnię, wzdłuż linii, z jednej tylko strony i przełamać. Precezyjne krawędzie powstają przy użyciu piły do drewna. Płyty można wiercić i frezować.
Data wiadomości: 2002-09-18
Tynki gipsowe - nowa jakość ścian i sufitów

W Polsce tynkowanie ścian czy sufitów stanowi do dzisiaj kopotliwy problem wykonawczy. W większości przypadków, jakość uzyskiwanych powierzchni, przy zastosowaniu tradycyjnych technologii tynkowania (cement, wapno, piasek) z reguły jest niewystarczająca jak na oczekiwania inwestora. Bardzo często na tych powierzchniach wykonuje sie dodatkowe szpachlowanie wygładzające materiałem gipsowym, które zdecydowanie podnosi koszt prac tynkarskich w stosunku do założonego.
Data wiadomości: 2002-09-18
Błędy przy tynkowaniu

Najczęściej popełniane błędy podczas prac tynkarskich należy podzielić na trzy grupy - w zależności od etapu wykonania:

 • Przygotowanie podłoża pod tynk.
 • Wykonanie - układanie tynków.
 • Pielęgnacja i konserwacja powierzchni tynkarskich.
 • Data wiadomości: 2002-09-18
  Ściany działowe z płyt gipsowo-kartonowych

  Systemy ścian działowych to najbardziej popularne zastosowanie płyt gipsowo-kartonowych. W ich budowie są wykorzystywane wszystkie rodzaje płyt g-k oraz większość dostępnych akcesoriów.
  Ściany działowe mogą pełnić zarówno funkcję estetycznego rozdzielenia pomieszczeń, być barierą ogniochronną czy też izolować akustycznie i termicznie.
  Data wiadomości: 2002-07-12
  Sufity podwieszane z płyt gipsowo-kartonowych

  Systemy sufitów podwieszanych to drugie po ścianach najbardziej popularne zastosowanie płyt gipsowo-kartonowych. W ich budowie są najczęściej wykorzystywane płyty g-k zwykłe oraz ogniochronne w grubościach 12,5-15,0 mm oraz dostępne akcesoria sufitowe. Sufity podwieszane mogą pełnić zarówno funkcje estetycznego przykrycia przebiegających nad sufitem instalacji, ukrycia elementów konstrukcyjnych stropu ale również być barierą ogniochronną czy też izolować akustycznie i termicznie dwa znajdujące się nad sobą pomieszczenia.
  Data wiadomości: 2002-07-12
  Zabudowa poddasza z użyciem płyt gipsowo-kartonowych

  Zaadoptowanie poddasza na cele mieszkalne jest jednym z najpopularniejszych sposobów na zdobycie włsnego mieszkania. Klasyczne płyty gipsowo-kartonowe są idealnym materiałem wykończeniowym właśnie dla poddaszy, gdyż pozwalają na ukrycie konstrukcji więźby dachowej (zwykle drewnianej) oraz zamocowanie warstwy materiału izolacyjnego w przestrzeni pomiędzy krokwiami.
  Data wiadomości: 2002-07-12
  Buduj bez błędów - płyty g-k    ( Komentarzy: 1)

  Najcżestsze błędy popełniane podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych, konsekwencje tych błędów oraz porady jak wykonać to poprawnie.
  Data wiadomości: 2002-07-12
  Zalety pap zgrzewalnych i zasady ich układania

  Podobnie jak w przypadku pokryć dachowych innego rodzaju, również w ofercie pap dostępnych na polskim rynku nastąpiły w ciągu ostatnich dziesięciu lat bardzo duże zmiany. Zaczęto sprowadzać z zagranicy, a następnie podjęto produkcję w kraju nowoczesnych pap zgrzewalnych, przeznaczonych do renowacji starych i wykonywania nowych pokryć dachowych.
  Data wiadomości: 2002-06-24
  Zastosowania paroprzepuszczalnych i paroizolacyjnych folii dachowych

  Aby izolacja termiczna dachu należycie spełniała swoją funkcję musi posiadać nie tylko odpowiednią grubość, ale także cały czas pozostawać sucha. Zagrożeniem dla niej jest zarówno woda opadowa, która spływa lub którą wiatr wciska w postaci zmrożonego śniegu przez nieszczelności pokrycia, jak woda kondensacyjna, która w postaci skroplin skapuje, oraz para wodna wytwarzana przez ludzi, zwierzęta i rośliny w pomieszczeniach użytecznych.
  Data wiadomości: 2002-06-17
  Zasady układania folii dachowych

  Zakład folii powinien wynosić od 10 do 15 cm. Przy foliach o niskiej paroprzepuszczalności górna krawędź ostatniego pasa folii powinna się kończyć 5 cm poniżej wierzchołka kalenicy, zaś przy foliach otwartych dyfuzyjnie zamkamy całą konstrukcję dachu. Przy stosowaniu folii na dachach szalowanych postępujemy analogicznie.
  Data wiadomości: 2002-06-17
  Wielkopolskie Fabryki Mebli Oborniki S.A.

  Obecnie sytuacja mablarstwa w Polsce jest trudna ze względu na uwarunkowania wynikające z ogólnej sytuacji gospodarczej kraju. Niemały wpływ ma też mocna pozycja złotówki z uwagi na fakt, że 80 % produkcji polskiego przemysłu meblarskiego przeznaczonej jest na eksport. Przy obecnym kursie złotówki, eksport dla wielu producentów okazuje się nieopłacalny, dlatego próbują oni zmieniać kierunki sprzedaży.
  Data wiadomości: 2002-06-09
  Zalety blachodachówki

  Za nazwami "blachy pokryciowe" czy "blachy dachowe" kryją się różne rodzaje pokryć dachowych, w których zasadniczym materiałem są różnego rodzaju blachy (stalowe, cynkowe, miedziane, aluminiowe, i inne). Znane od wieków blachy płaskie: miedziane, cynkowe lub ocynkowane zastępowane są coraz częściej przez profilowane blachy z rdzeniem stalowym (lub aluminiowym) powleczone kilkoma warstwami ochronnymi.
  Data wiadomości: 2002-05-31
  Zasady montażu blachodachówki    ( Komentarzy: 5)

  Montaż paneli rozpoczyna się zawsze od lewej, dolnej krawędzi dachu. Montaż musi być zgodny z deską czołową okapu, a nie z deską szczytową. Najprostszym sposobem jest przymocowanie "deski wyrównującej" 3 cm od czoła okapu na zewnątrz dachu i montowanie paneli do niej. Innymi słowy panele należy kłaść równolegle do linii okapu.
  Data wiadomości: 2002-05-31
  Zalety i zasady układania dachówek ceramicznych

  Dachówki ceramiczne to najstarszy powszechnie stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Znane są od tysięcy lat. Oto najważniejsze zalety dachówek ceramicznych....
  Data wiadomości: 2002-05-19
  Bitumiczne płyty faliste     ( Komentarzy: 3)

  Bitumiczne płyty faliste są lekkie, mocne i nadają się do stosowania jako pokrycie dachowe lub ścienne. Ten nowoczesny materiał wykonany jest z włókien organicznych nasyconych bitumem pod wpływem wysokiego ciśnienia i w wysokiej temperaturze.
  Data wiadomości: 2002-05-19
  Walka z kamieniem...

  W domowej instalacji centralnego ogrzewania, jak we wszystkich miejscach, w których jest podgrzewana woda, po pewnym czasie odkłada się kamień. Sprawia to, że woda grzeje się dłużej, a zużycie gazu lub energii elektrycznej rośnie. By temu zapobiec, najlepiej byłoby napełnić instalację wodą o odpowiedniej jakości. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Wtedy dobrym rozwiązaniem może być oczyszczenie instalacji c.o. z kamienia oraz montaż urządzeń, które zapobiegną jego ponownemu osadzeniu się.
  Data wiadomości: 2002-04-29
  Zamieszkać z Wielkopolanką

  Spółdzielnia Mieszkaniowa Wielkopolanka na trwałe wpisała się na listę największych i najważniejszych deweloperów w Wielkopolsce. Zbudowała już przeszło 2200 mieszkań i domów. Od niedawna wszyscy zainteresowani kupnem własnego lokum mogą zobaczyć mieszkanie przy ulicy Wojskowej.
  Data wiadomości: 2002-03-27
  TOI TOI Przenośne Systemy Sanitarne

  Drewniana wygódka jest już przeżytkiem dawnych czasów. Sprawne usuwanie zanieczyszczeń sanitarnych, zwłaszcza na terenach nie skanalizowanych i podczas imprez masowych, gdzie gromadzi się wiele tysięcy ludzi to podstawowy wymóg stawiany przez służby sanitarno-epidemiologiczne, wydziały ochrony środowiska, samorządy lokalne. Nasze przenośne kabiny sanitarne systemu TOI TOI spełniają te wymagania. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebują. Kabiny instalowane są w miejscach wypoczynku, na parkingach, targowiskach, placach budów, przy drogach, cmantarzach itd.
  Data wiadomości: 2002-02-15
  EKO – PLAST – firma przyjazna środowisku

  Oferta handlowa firmy jest szeroka m.in., obejmuje: elementy systemów kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, rury PCV, PE, PP, przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, separatory tłuszczu, przepompownie.
  Zwiększające się zanieczyszczenie środowiska naturalnego skłoniło nas do zwrócenia szczególnej uwagi na przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba ekologiczne.
  Data wiadomości: 2001-12-14
  ABC technologii ściennych

  Jeszcze 20 lat temu, kiedy chcieliśmy budować nasz dom, oczekiwaliśmy z niepokojem na przydział z cegielni, walczyliśmy o cement, płytki ceramiczne czy parkiet.
  Czasy się zmieniły, ale problem z cegłą pozostał. Dziś borykamy się z decyzją: jakiego producenta wybrać, czy budować ściany: jedno, dwu czy trójwarstwowe, a może w ogóle zrezygnować z ceramiki.
  Data wiadomości: 2001-10-31
  Doceniony korek

  Korek stał się ostatnio docenionym materiałem, wykorzystywanym w budownictwie. I słusznie, jego zalety bowiem są niezaprzeczalne.
  Data wiadomości: 2001-10-31
  Jak wentylować?

  Zimą myślimy raczej o dostatecznym ogrzaniu domu, niż o zapewnieniu w nim prawidłowej wentylacji. Tymczasem zima jest właśnie tym okresem, kiedy nieprawidłowa wentylacja może odbić się na naszym zdrowiu.
  Data wiadomości: 2001-10-31
  | pierwsze 15 wyników |

    DZIAŁY INFORMACJI:

   WYDARZENIA
   BIZNES i GOSPODARKA
   KULTURA, SZTUKA, IMPREZY
   SPORT
   TECHNOLOGIE i NAUKA
   KOMUNIKATY
   FELIETONY z WIELKOPOLSKI
   MOTORYZACJA
   DOM i BUDOWNICTWO
   -\Kraj
   PRACA i EDUKACJA
   MEDYCYNA i ZDROWIE

    OSTATNIO KOMENTOWANE:

  A co jeśli cło zostanie zapłacone, a pojazd nie przerejestrowany?
  Ktoś tam pracuje ? Wyglada nieźle - jak płacą ?
  Daniel
  Tlenoterapia to również ważny element leczenie wielu chorób płucnych. Dla wielu osób tlenoterapia do
  Karina83
  Mój wujek ma ponad 80 lat i dał sie nabrać nakolorowe opakowanie czekoladek firmyAleksandra. Kupił k
  El.W.
  Kupilem przez przpadek cukierki Pani Hildebrand-Mietus tak mi posmakowaly ze kupilbym jeszcze ale ni
  |  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |
  CyberWielkopolska:  Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka Prywatności  |  Mapa Serwisu  |  Reklama  |  Agencja Promocyjna  |
  SprawdŸ pocztę w CyberWielkopolsce
  Polecamy:
  © CyberWielkopolska 2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone
  Wykonanie, Hosting, Obsługa:
  Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
  www.wielkopolska.com.pl