Powrót na stronę wejściowš -
For ENGLISH: www.GreatPoland.eu
Panel Użytkownika:  Załóż konto  -  Zaloguj się
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |    kontakt    reklama    o nas   
Dodaj newsa do SERWISU INFORMACYJNEGO !DODAJ własnego NEWSA
do Serwisu Informacyjnego CyberWielkopolski
WYSZUKIWARKA Serwisu Informacyjnego - Proszę wpisać słowo lub zwrot kluczowy:
potraktuj jako wyrażenie       osobne słowa
| od 1 do 15 | następne | wszystkie wyniki ( 127 ) |
Nowy salon Wnętrza Vox w Poznaniu -
Nowy salon Wnętrza Vox w Poznaniu

Firma Vox prezentuje zupełnie nową koncepcję salonu z wyposażeniem wnętrz. Po raz pierwszy firmy z Grupy Kapitałowej Vox – Meble Vox i Składy budowlane prezentują w jednym miejscu ofertę najlepszych produktów: mebli i artykułów dekoracyjnych marki Meble Vox oraz okien i drzwi znanych producentów.
Data wiadomości: 2008-09-13
XXIX Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego WIOSNA 2008.
 -
XXIX Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego WIOSNA 2008.

Udział w Turnieju WIOSNA 2008 zapowiedziały najlepsze pary z Czech, Niemiec, Rosji, Ukrainy i Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. W czasie Gali Tanecznej o godz. 18.00 odbędzie się Grand Prix Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich - półfinał i finał.
Data wiadomości: 2008-03-17
Co tańczy się na świecie? Co wybrać? Styl Międzynarodowy czy Amerykański?  -
Co tańczy się na świecie? Co wybrać? Styl Międzynarodowy czy Amerykański?

- Rozmowa z Adamem Czubem ze "Szkoły Tańca Romy Jakubowskiej i Adama Czuba" w Poznaniu, o tańcu, Tańcu z Gwiazdami i praktycznym podejściu do zagadnienia.
Data wiadomości: 2007-09-18
Wydział Prawa Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych - Studia Prawnicze w KUTNIE -
Wydział Prawa Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych - Studia Prawnicze w KUTNIE

Absolwent kończący Wydział Prawa WSUS, oprócz spełnienia tak wymogu formalnego, tj. dyplomu ukończenia studiów prawniczych, ma posiąść wiedzę i umiejętności, które pozwolą mu na świadome i zgodne z zapotrzebowaniem rynkowym, dokonanie wyboru przyszłej ścieżki kariery zawodowej.
Sylwetka absolwenta studiów prawniczych ma być ukształtowana pod kątem możliwości dalszego rozwoju i znalezienia swojego miejsca na rynku usług prawniczych lub w obszarze sprawowania wymiaru sprawiedliwości, gdzie podstawowym wymaganiem jest posiadanie wyższego wykształcenia prawniczego. Absolwent będzie również przygotowany do podjęcia pracy w organach administracji publicznej.
Data wiadomości: 2007-06-12
MISS & MISS NASTOLATEK POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI 2007 -
MISS & MISS NASTOLATEK POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI 2007

Narodowy Konkurs Miss Polski organizowany jest od 1990 roku i ma formułę otwartą.
Magą wziąć w nim udział wszystkie bezdzietne panny w wieku 18 do 24 lat - w kategorii dorosłe i od 16 do 18 lat w kategorii nastolatki.
Wybory odbywają się w trzech etapach - konkurs regionalny, półfinal oraz finał..
Podczas regionalnego finału, który odbędzie się 25 maja w Kinie Komeda w Ostrowie Wielkopolskim zaprezentuje się 30 finalistek z całej Wielkopolski - 18 w kategorii dorosłe oraz 12 w kategorii nastolatki - wybranych podczas specjalnych castingów.
Data wiadomości: 2007-05-17
Szkolenia AKADEMII PARP w Poznaniu -
Szkolenia AKADEMII PARP w Poznaniu

Szkolenia e-learningowe w ramach projektu AKADEMIA PARP idą pełną parą. Projekt realizowany przez konsorcjum Estakada.pl-Betacom S.A., współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, okazał się sukcesem na skalę ogólnopolską, w związku z tym, już w kwietniu, szkolenia zawitają także do Poznania.
Data wiadomości: 2007-04-18
Dobry rok dla biznesu -
Dobry rok dla biznesu

2006 rok był rokiem dobrym. Dobrym, także dla biznesu. W Wielkopolsce powstało wiele nowych firm, a te już istniejące odnotowały bardzo dobre wyniki. 2006 rok był również bardzo dobrym rokiem dla Wielkopolskiego Klubu Kapitału - elitarnej organizacji przedsiębiorców, działającej w Poznaniu już od ponad 14 lat.
Data wiadomości: 2007-03-05
Czas na Poznań. Rozmowa z prezydentem Poznania Ryszardem Grobelnym. -
Czas na Poznań. Rozmowa z prezydentem Poznania Ryszardem Grobelnym.

Moja wizja, jest wizją miasta opartego na środowisku akademickim, na dobrze rozwiniętej nauce i na jej powiązaniach z biznesem. Miasta na wskroś nowoczesnego, studenckiego, w którym prym wiodą ludzie młodzi, kreatywni, potrafiący swoje pomysły wprowadzić w życie. Taka wizja jest realna i odpowiada aspiracjom poznaniaków. Chociaż zdarza się, że ci wyrażają swoje poglądy bardziej konkretnie, mówiąc na przykład o remontach dróg, czy o poprawie funkcjonowania służby zdrowia. By tego dokonać miasto musi mieć pewną siłę napędową, którą może być właśnie nauka i technologia.
Data wiadomości: 2007-02-02
Orli Staw - sposób na odpady  -
Orli Staw - sposób na odpady

ZUOK "Orli Staw" jest jednym z pierwszych w Wielkopolsce projektów dofinansowywanych z Funduszu Spójności. Utworzono go w 1994 r. i jego celem jest wspieranie jedności gospodarczej i społecznej państw należących do Unii Europejskiej. W latach 2000 - 2005 z jego pomocą realizowano 88 najpoważniejszych inwestycji ekologicznych. Obecnie zawarto już umowy o finansowaniu kolejnych 95 zadań. Przygotowywane są również następne projekty.
Data wiadomości: 2007-01-02
Rozmowa z Markiem Bajasem, prezesem zarządu Poznańskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego Sp. z.o.o. w Poznaniu -
Rozmowa z Markiem Bajasem, prezesem zarządu Poznańskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego Sp. z.o.o. w Poznaniu

Poznańskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego istnieją od prawie 90 lat na polskim rynku. Marek Basaj, który od paru lat jest ich prezesem, zmienił ich oblicze. Dzięki swojej działalności, udało mu się rozwinąć Zakład i otworzyć w nim nowoczesną przychodnię z prawdziwego zdarzenia, w której chorzy nie tylko mogą się przebadać, ale też uzyskają pomoc i doradztwo w zakresie wyboru sprzętu i rehabilitacji. Rozwinął również na szeroką skalę dystrybucję oraz współpracę z producentami i dostawcami sprzętu ortopedycznego.
Data wiadomości: 2006-11-28
Tarnowo Podgórne wzorem dla innych gmin

Gdyby przyjrzeć się jakimkolwiek rankingom polskich gmin, które sprzyjają inwestorom i są otwarte na gospodarczy rozwój, to gmina Tarnowo Podgórne w Wielkopolsce znalazłaby się w każdym z nich na czołowych miejscach. Czy to przypadek, a może celowe działanie i mozolna praca, aby rozwój gminy stał się priorytetem nie tylko władzy lokalnej ale i samych mieszkańców?
Data wiadomości: 2006-11-24
Dobry gospodarz gminy XXI wieku 
Z Burmistrzem Rakoniewic Józefem Jerzym Sieradzanem rozmawia Lidia Wejman  -
Dobry gospodarz gminy XXI wieku Z Burmistrzem Rakoniewic Józefem Jerzym Sieradzanem rozmawia Lidia Wejman

Jak zachęciłby Pan osoby, które nigdy nie słyszały o Rakoniewicach, by je odwiedziły?

Rakoniewice są przepięknym miasteczkiem z wieloma atrakcjami turystycznymi. Naszą perłą jest Wielkopolskie Muzeum Pożarnictwa, w którym mieści się również pracownia przyrodnicza pana Albina Łąckiego.
Data wiadomości: 2006-11-07
Cztery lata na pełnych obrotach -
Cztery lata na pełnych obrotach

Setki telefonów i spotkań, komórka, która bezlitośnie dzwoni cały czas, stosy dokumentów do zaopiniowania, tak wygląda dzień Jana Grabkowskiego, Starosty Poznańskiego. Obowiązki służbowe wypełniają, każdą godzinę, często wolne weekendy i święta "Tak jednak musi być" - mówi starosta. Jego praca to służba. Został wybrany na starostę aby zarządzać powiatem zamieszkanym przez prawie 300 tysięcy osób.
Data wiadomości: 2006-10-23
Rakoniewice miasto na miarę Europy -
Rakoniewice miasto na miarę Europy

Rakoniewice to niewielkie, ale przeurocze miasteczko na południowa-zachodnim krańcu województwa wielkopolskiego, pomiędzy Rostarzewem, Ruchocicami a Wielichowem
przy drodze krajowej nr 32-Poznań- Zielona Góra.
Data wiadomości: 2006-09-20
EKA Rozmowa z Zygmuntem Porolniczakiem, współorganizatorem Warszawskiego Klubu Wielkopolan EKA -
EKA Rozmowa z Zygmuntem Porolniczakiem, współorganizatorem Warszawskiego Klubu Wielkopolan EKA    ( Komentarzy: 1)

EKA to poznański narożnik, przy którym zwykli się umawiać kumple. Warszawski Klub Wielkopolan EKA gromadzi w swoich szeregach kumpli, wśród których są artyści, dziennikarze, politycy, bankierzy. Spotykają się 5-6 razy w roku. Przez warszawskie środowisko nazywani są "poznańską masonerią". Nie mają siedziby ani formalnego statutu, a jednak działają już od 13 lat. Wspólne kontakty ze sobą dają im siłę i radość, pielęgnują tradycję i pamiętają o swych korzeniach, promując swoją Wielkopolskę, choć mieszkają zdala od niej na "obczyźnie".
Data wiadomości: 2006-08-21
| od 1 do 15 | następne | wszystkie wyniki ( 127 ) |

  DZIAŁY INFORMACJI:

 WYDARZENIA
 BIZNES i GOSPODARKA
 KULTURA, SZTUKA, IMPREZY
 SPORT
 TECHNOLOGIE i NAUKA
 KOMUNIKATY
 FELIETONY z WIELKOPOLSKI
 -\Wielkopolska
 MOTORYZACJA
 DOM i BUDOWNICTWO
 PRACA i EDUKACJA
 MEDYCYNA i ZDROWIE

  OSTATNIO KOMENTOWANE:

A co jeśli cło zostanie zapłacone, a pojazd nie przerejestrowany?
Ktoś tam pracuje ? Wyglada nieźle - jak płacą ?
Daniel
Tlenoterapia to również ważny element leczenie wielu chorób płucnych. Dla wielu osób tlenoterapia do
Karina83
Mój wujek ma ponad 80 lat i dał sie nabrać nakolorowe opakowanie czekoladek firmyAleksandra. Kupił k
El.W.
Kupilem przez przpadek cukierki Pani Hildebrand-Mietus tak mi posmakowaly ze kupilbym jeszcze ale ni
|  START  |  WIADOMOŚCI  |  KATALOG STRON  |  OGŁOSZENIA - CyberBazar  |  TURYSTYKA - AGROTURYSTYKA  |  URZĘDY  |  DYSKUSJE  |  MAPY  |
CyberWielkopolska:  Kontakt  |  Regulamin  |  Polityka Prywatności  |  Mapa Serwisu  |  Reklama  |  Agencja Promocyjna  |
SprawdŸ pocztę w CyberWielkopolsce
Polecamy:
© CyberWielkopolska 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie, Hosting, Obsługa:
Wielkopolski Portal Internetowy CyberWielkopolska
www.wielkopolska.com.pl